Forum

Witch Club -> Forum -> Alte Personaje   << Inapoi | Inainte >>
ORUBE
  <<        >>  
Moderatori: Mey, Grampa, Sango-chan, Ashley-chan, Himeko, Lidié, mily, Nanami, Michiru, march
Autor Post
Nanami
Lu nov 27 2006, 07:44
English Rose
Avatar-Nanami
Moderator
Admin Piata Publica
Dragonul Apei

Membrul nr. #611
Posturi: 705
Puncte: 1539
Monede: 9750
Miros: Carti vechi
mi se pare ca orube este incredibil de puternica si curajoasa....imi place fmult....si eu sunt puternica de felu meu...insa nu voi putea fi niciodata ca ea...



Semnatura saptamanii #2 - Premiul I poze "saritoare"! - Premiul I [poll]Galeria de arta - Premiul I Avatarul saptamanii #5 - Premiul I Semnatura saptamanii #5 - Premiul I .tattoos - Premiul I Halloween pumpkins - Premiul I Avatarul saptamanii # 1 - Premiul II [poll] .tattoos III  - Premiul II Semnatura saptamanii #3 - Premiul III Avatarul saptamanii #4 - Premiul III Desenul saptamanii #1 - Premiul III [poll][poll] Desenul saptamanii #2 - Premiul III Craciunitele W.I.T.C.H. - Premiul III
Cea mai buna poveste de Craciun, 2006Cea mai buna poveste de Craciun, 2006
In stil manga-animeIn stil manga-anime
Inapoi sus
Email
Girlz the Irma
Mi dec 13 2006, 05:21

Elev la Sheffield

Membrul nr. #722
Posturi: 29
Puncte: 21
Monede: 210
eu o ador =P 8)

Inapoi sus
will-cool-girl
Mi dec 13 2006, 09:04
Ucenic vrajitor

Membrul nr. #655
Posturi: 348
Puncte: 66
Monede: 660
E ff puternik shi asta o face,pentru mine,deosebita.mi se pare puternik dar nu mai mult k celelalte.

Daca poti visa poti fi ceea ce iti doresti.

Inapoi sus
Email
Irma_cool
Du dec 17 2006, 01:06

Discipol al vrajitoarelor

Membrul nr. #204
Posturi: 832
Puncte: 165
Monede: 1950
Orube este puternica in pumni pentru ca este o luptatoare...dar asta nu inseamna ca,gardienle sunt mai prejos

[Aceasta semnatura a fost scoasa deoarece este mai mare de 400x150 pixeli]


Cele mai bune pozeCele mai bune poze
Inapoi sus
Email
Lidié
Sb dec 23 2006, 07:13
Shiawase.
Avatar-Lidié
Admin jocuri
Moderator
Xin Jing

Membrul nr. #525
Posturi: 3819
Puncte: 3072
Monede: 4904
Miros: Ploaie
gardienele nu sunt mai prejos...sunt mai puternice decat orube..

Excursii de vis - Premiul I [poll][poll] Miss W.I.T.C.H. (luna februarie) - Pr Peisaj de vara - Premiul I Wallpaperul saptamanii #5 - Premiul I Semnatura saptamanii #21 - Premiul I  Winter Sigs ^___^ - Premiul I The Best Editor #1 - Premiul I Semnatura saptamanii #24 - Premiul I Semnatura saptamanii #27 - Premiul I Semnatura saptamanii #27 - Premiul I POTM#7 - Premiul I Wallpaperul saptamanii #40 - Premiul I Concurs de fotografie - Premiul II [poll][poll] Flori de primavara - Premiul II Inca o poveste - Premiul II Inca o poveste - Premiul II Avatarul saptamanii #13 - Premiul II Concurs de Eseuri: Personajul Favorit - Premiul II *Tag Style* - Premiul II Afisul ,,Scrie mai frumos'' - Premiul II POTM  - Premiul II POTM #2 - Premiul II POTM #2 - Premiul II Creativity #11 - Premiul II Semantura saptamanii #25 - Premiul II Semnatura saptamanii #29 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #28 - Premiul II [poll][poll] Cel mai frumos brad de craciun - Prem tinute de petrecere - Premiul III Semnatura saptamanii #13 [prelungit] - Premiul III Semnatura saptamanii #22 - Premiul III My dreams and hopes in a balloon~Contest - Premiul Creaza o semnatura. :] - Premiul III Colorize #19 - Premiul III Semnatura saptamanii #41 - Premiul III
Cele mai bune articoleCele mai bune articole
Inapoi sus
Ashley-chan
Ma dec 26 2006, 09:47
Avatar-Ashley-chan
Moderator
Maestru al elementelor

Membrul nr. #460
Posturi: 1326
Puncte: 1492
Monede: 625
Miros: Iarba
Orube:e de treaba,e simpatica,intr-un cuvant EOSEBITA poate pt faptul k este luptatoare.Mie oricum imi place,dar stiu si eu?...
ADUNAREA!!!Uite aici o poza cu Orube si Cedric:
Image Hosted by ImageShack.us



Semnatura saptamanii #4 - Premiul I Semnatura saptamanii #7 - Premiul I Semnatura saptamanii #8 - Premiul I Cd cover - Premiul I Semnatura saptamanii #12 - Premiul I Design a T-shirt - Premiul I  miss sims - Premiul I AMV contest. - Premiul I POTM #5 - Premiul I [poll]Miss witch din luna octombrie - Premiul II Oare ce costum va avea? - Premiul II Craciun in Kandrakar - Premiul II Miss Sims #6 - Premiul II Macro Photography - Premiul II
Inapoi sus
Email
deeutza
Mi dec 27 2006, 05:14
Vrajitor

Membrul nr. #660
Posturi: 662
Puncte: 420
Monede: 3900
am vazut si yo mai multe poze cu orube ji cedric...
oare vor fi impreuna???????

Inapoi sus
Email
Dulce Maria
Vi dec 29 2006, 11:53
Ucenic vrajitor

Membrul nr. #568
Posturi: 43
Puncte: 68
Monede: 680
wau!nu stiam ca orube va fi cu cedric!dar,sa nu ne certam.fiecare are o alta parere!

Muzica este un lucru uimitor.te seduce o data si dupa aceea nu mai poti sa te desparti de ea......

T.V.-Traiestetzi viatza. nu te opri de la ceva care iti face placere!!!Fi rebel(A)!!!


(clic aici)<<--siteul meu despre Rbd
Image Hosted by ImageShack.us
Shot at 2007-08-19
Inapoi sus
iBerry-x
Vi dec 29 2006, 06:15
Masca de porţelan.
Avatar-iBerry-x
Dragonul Aerului

Membrul nr. #156
Posturi: 2104
Puncte: 2155
Monede: 4265
Miros: Vopsea
e dragutza dar...o sa fie cu Cedric!



Avatarul saptamanii #14 - Premiul I New creature - Premiul I Avatarul Saptamanii #20 - Premiul I Colorize - Premiul I The best settie - Premiul I  Wallpaperul saptamanii #16 - Premiul I [[./Make a W.I.T.C.H site.x \]] - Premiul I Avatarul Saptamanii #29 - Premiul I Make a blend. [editia lV] - Premiul I C∞l ιмäğιñäтιóή cΘñтésт <3 - Pre Special prose contest #1 - Premiul I poze "saritoare"! - Premiul II Bannerul saptamanii # 6 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #26 - Premiul II [poll] Concurs de fantezie - Premiul III Concursul de layouturi 2008 - locul III Composition contest #8 - Premiul III Colorize #25 - Premiul III
Inapoi sus
Nanami
Jo ian 04 2007, 11:02
English Rose
Avatar-Nanami
Moderator
Admin Piata Publica
Dragonul Apei

Membrul nr. #611
Posturi: 705
Puncte: 1539
Monede: 9750
Miros: Carti vechi
nice....imi place mult chestia asta...simt ca va fi atat de frumos felul in care o sa-l iubeasca pe cedric....chiar daca va sfarsi incredibil de tregic,o sa fie frumos atunci,pe moment,si chiar si dupa-aia...pentru ca va ramane amintirea...orube is my fav....are o tarie de caracter se neatins...si totusi,uneori e atat de slaba si de sensibila....eu cred ca e incredibila...si cred ca fara ea,gardienele nu aveau nici o sansa in arkhanta...



Semnatura saptamanii #2 - Premiul I poze "saritoare"! - Premiul I [poll]Galeria de arta - Premiul I Avatarul saptamanii #5 - Premiul I Semnatura saptamanii #5 - Premiul I .tattoos - Premiul I Halloween pumpkins - Premiul I Avatarul saptamanii # 1 - Premiul II [poll] .tattoos III  - Premiul II Semnatura saptamanii #3 - Premiul III Avatarul saptamanii #4 - Premiul III Desenul saptamanii #1 - Premiul III [poll][poll] Desenul saptamanii #2 - Premiul III Craciunitele W.I.T.C.H. - Premiul III
Cea mai buna poveste de Craciun, 2006Cea mai buna poveste de Craciun, 2006
In stil manga-animeIn stil manga-anime
Inapoi sus
Email
witch_girl_anita
Jo ian 04 2007, 06:25
Boboc

Membrul nr. #757
Posturi: 7
Puncte: 5
Monede: 50
ATENTIE!!!Am vazut mai de mult pe net o poza cu Orube in costumul lui Will de gardiana si Will purta costumul Corneliei!Credeti ca s-ar putea ca orube sa pastreze inima kandrakar-ului? PLS RASPUNDETZI!
Inapoi sus
Email
Himeko
Mi mar 07 2007, 09:02
Avatar-Himeko
Administrator
Dragonul Pamantului

Membrul nr. #511
Posturi: 997
Puncte: 1897
Monede: 12935
Miros: Iarba
poza aceea este din specialul cornelia&caleb...si in acel special arata ce s-ar fi intamplat daca caleb si cornelia ar fi decis sa duca relatia mai departe iar cornelia sa plece in meridian...
astfel will renunta la inima in timp ce orube devine noua ei pastratoare...
mai e un special de acest gen: caleb&cornelia in care este prezentata cea de-a doua varianta si anume...caleb se stabileste pe pamant...
in ambele cazuri relatia esueaza...
poate ca asta va face sa va intrebati daca mai exista iubire sincera,adevarata si de durata...
well...eu cred cu tot sufletul ca exista...de fapt,o simt din plin in fiecare particica a corpului...asa ca nu va faceti griji...
doar pentru ca ceea ce parea a fi relatia perfecta in revista(cornelia&caleb)s-a destramat...nu inseamna ca asa va fi si in cazul vostru...
am deraiat de la subiect dar wtf!



Semnatura saptamanii #1 - Premiul I [poll] La inaltime-finala - Premiul I Semnatura saptamanii #3 - Premiul I [poll] unde david nu e nimik nu e - Premiul I draw continues XD  - Premiul I Un Nou Costum Pentru Cornelia - Premiul II [poll] Cel mai bun personaj! - Premiul III Concurs de dovleci - Premiul III
Witch la intalnire - Premiul IWitch la intalnire - Premiul I
Cea mai frumoasa papusaCea mai frumoasa papusa
Inapoi sus
Shiori
Du mar 11 2007, 01:03
I am a vampire ...
Avatar-Shiori
Vrajitor

Membrul nr. #738
Posturi: 1550
Puncte: 498
Monede: 0
Miros: Sange
orube e draguta...dar din pacate ....nu am gasit nici unde reviste witch .... numai in germania !

[poll] Concurs de imbracat - Premiul II
Inapoi sus
dark_lady
Du mar 11 2007, 08:54

Discipol al vrajitoarelor

Membrul nr. #783
Posturi: 72
Puncte: 193
Monede: 1930
e tare tipa ma rog mie nu mi-o plakut d lok faza cu matt dar sa rezolvat totul.... si da o sa aiba o relatie cu cedric dar asta le convine vrajitoarelor nu? cedric o sa fie de partea lor si site multe secrete.... tot raul spre bine

a kid sent a letter to santa claus:
"Dear Santa,
Please send me a brother"
after 2 days he receives a letter from santa... that said
"You want me to send you a brother? Then send me your mother"
Inapoi sus
Email
Alina Ioana
Mi apr 11 2007, 11:14
Ucenic vrajitor

Membrul nr. #850
Posturi: 82
Puncte: 66
Monede: 660
Orube este o fiinta care a trait cea mai mare parte a vietii in kandrakar, antrenata de Luba. Orube are rolul de a o inlocui pe Taranee dar mai tarziu, stabilindu-se in Heatherfield, se va alatura definitiv gardienelor, deci ele vor deveni sase.Nu prea stiu asa multe despre ea...ca la mine in oras nu se vand revistele W.I.T.C.H....
Inapoi sus
Halinor
Jo apr 12 2007, 10:41

Dragonul Pamantului

Membrul nr. #766
Posturi: 1299
Puncte: 1876
Monede: 1072
Miros: Trandafiri
Orube nu are nici o putere a vreunui element, dar are o mare energie magica si cunoaste perfect tehnicile de lupta. Este o luptatoare, cu miscari agile de felina, din indepartata lume Basiliade. Ea a fost antrenata in Kandakar de Luba si a devenit eleva perfecta a acesteia datorita caracterului sau.

[poll] Dress Up - Premiul I Miss Sims #8 - Premiul I [poll] O noua transformare si o noua putere :) - P ► The best ElouaiDoll #4 ◄ - Premiul II [poll] Anime photos - Premiul III Toamna - Premiul III
Inapoi sus
Email
Nanami
Sb mai 05 2007, 11:00
English Rose
Avatar-Nanami
Moderator
Admin Piata Publica
Dragonul Apei

Membrul nr. #611
Posturi: 705
Puncte: 1539
Monede: 9750
Miros: Carti vechi
nu neaparat....asta a fost si el un element decisiv,insa persevenenta si dorinta de a ajunge unde a vrut mereu cred ca sunt mult mai importante...ma regasesc incredibil de mult in orube...cred ca caracterul ei coencide cu toate aspectele caracterului meu...si cred ca avem aceleasi culmi de atins...e...absolut bestial construita...



Semnatura saptamanii #2 - Premiul I poze "saritoare"! - Premiul I [poll]Galeria de arta - Premiul I Avatarul saptamanii #5 - Premiul I Semnatura saptamanii #5 - Premiul I .tattoos - Premiul I Halloween pumpkins - Premiul I Avatarul saptamanii # 1 - Premiul II [poll] .tattoos III  - Premiul II Semnatura saptamanii #3 - Premiul III Avatarul saptamanii #4 - Premiul III Desenul saptamanii #1 - Premiul III [poll][poll] Desenul saptamanii #2 - Premiul III Craciunitele W.I.T.C.H. - Premiul III
Cea mai buna poveste de Craciun, 2006Cea mai buna poveste de Craciun, 2006
In stil manga-animeIn stil manga-anime
Inapoi sus
Email
march
Du mai 13 2007, 03:19
Avatar-march
Moderator
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #908
Posturi: 3478
Puncte: 5720
Monede: 6169
Miros: Iarba
Pai...sincera...nu prea am auzit de ea...am vazut poze dar de ea nu am prea auzit...la mine in oras nu se vand revistele W.I.T.C.H. SI NU PREA AM DE UNDE STI...DAR MA ROG,MI SE PARE O FATA BUNA SI FRUMOASA DAR NU INTELEG DE CE I SE SPUNE SI "Orube" si "Rebeca" nu am nici o revista...sa imi zica si mie cineva va rog!

If you let me, here's what I'll do:
I'll take care of you



[poll] Concurs de fantezie - Premiul I i-dressup halloween - Premiul I Magic prescription - Premiul I Semnatura saptamanii #31 - Premiul I Drawing Contest #2 - Premiul I Colorize#14 - Premiul I Bannerul Saptamanii 9# - Premiul I Composition Contest#4 - Premiul I Semnatura saptamanii #36 - Premiul I Colorize #22 - Premiul I Semnatura saptamanii 45 - Premiul I Semnatura saptamanii 45 - Premiul I [poll] Anime photos - Premiul II Magic Land - Premiul II O noua planeta - Premiul II Emoticons - Premiul II Colorize 6 - Premiul II :::...My Magic School...::: - Premiul II Wallpaperul saptamanii #36 - Premiul II Colorize #16 - Premiul II Creaza o semnatura. :] - Premiul II Colorize #23 - Premiul II Semnatura Saptamanii #52 - Premiul II O noua gardiana. - Premiul III Userbar-ul saptamanii #5 - Premiul III Wallpaperul saptamanii #40 - Premiul III Fericirea. ۞ - Premiul III Mimic - Premiul III Things to make you smile - Premiul III
Inapoi sus
Email
Ada
Sb iun 30 2007, 03:05

Elev la Sheffield

Membrul nr. #966
Posturi: 39
Puncte: 41
Monede: 410
Pai...iti spun eu de ce: pentru ca Oracolul a trimis-o pe Orube sa locuiasca pe pamant si fetele s-au gamdit ca sa ii spun Rebeca Rudolph si sa spuna ca este fica Doamnei Rudolph...cred ca o stii pe doaman Rudolph din desene. Cred ca ai inteles...nu?
Parerea mea despre Orube este ca: e draguta si simpatica...nu mai omentez nimic.

Inapoi sus
Email
yan lin
Jo iul 05 2007, 10:17
Ucenic vrajitor

Membrul nr. #976
Posturi: 45
Puncte: 88
Monede: 70
Orube e o luptatoare foarte buna.Totusi,nu stiu daca o sa ramana cu Cedric sau cu vecinul ei.
Inapoi sus
Email
Hurricane.
Sb iul 14 2007, 11:51
Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Avatar-Hurricane.
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #994
Posturi: 2703
Puncte: 3740
Monede: 55917
Miros: Flori de cires
nah...mie nu pra imi place de Orube..uneori e foarte enervanta si ca sa zic asa cam...hm..hm...prostutza....dar ma rog

 test - Premiul I Imagination exercise... - Premiul I Avatarul saptamanii #1 - Premiul I Poezia saptamanii #1 - Premiul I povestea saptamanii #1 - Premiul I Povestea,Morala si Proverbul saptamanii #1 - Premi Povestea,Morala si Proverbul saptamanii #1 - Premi Prajiturele-Note acordate - Premiul I Semnatura saptamanii #15 - Premiul I Poezie abstracta - Premiul I Cel mai bun blog. - Premiul I Cover Power - Premiul I Concurs pentru toată lumea 2 - Premiul I Avatarul saptamanii # 2 - Premiul II Bannerul saptamanii #1 - Premiul II Bannerul saptamanii #2 - Premiul II BD/Manga - Premiul II [poll][poll] Ajut-o pe Hay Lin - Premiul II Bannerul saptamanii #3 - Premiul II [poll]Galeria de arta - Premiul II [poll][poll] Blend-ul saptamanii #1 - Premiul II Semnatura saptamanii #4 - Premiul II Semnatura saptamanii #5 - Premiul II [poll][poll] inspiratie alb negru #1  - Premiul II [poll][poll] inspiratie alb negru #1  - Premiul II WIILL'S FUTURE - Premiul II [poll][poll] Cel mai bun web-designer - Premiul II Avatarul saptamanii #13 - Premiul II Halloween 2008 - Premiul II Another drawing contest - Premiul II Avatarul saptamanii #2 - Premiul III Avatarul saptamanii #3 - Premiul III Anime - Premiul III Blend-ul saptamanii #2 - Premiul III Ornamente de Craciun - Premiul III Witch la intalnire - Premiul III Semnatura saptamanii #14 - Premiul III
Inapoi sus
Email
sayuri
Vi aug 03 2007, 10:30

Discipol avansat

Membrul nr. #1046
Posturi: 309
Puncte: 219
Monede: 2190
o urasc mi se pare o stupida nush c cauta in revista witch dak apare si in serialul tv nu ma mai iuit

Image Hosted by ImageShack.us


Avatarul saptamanii #1 - Premiul I
Inapoi sus
Lulu.
Ma aug 07 2007, 11:04
I'm poison!
Avatar-Lulu.
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #812
Posturi: 2213
Puncte: 3847
Monede: 73380
Miros: Sange
errr...nu fiti chiar atat de rele...trebuie sa recunoastem ca este frumusica...eu sincer nu o cunosc prea bine...nu prea m-a interesat persoana ei...cel mai bine le cunost pe W.I.T.C.H...oricum...atata timp cat este prietena lui cedric, orube va fi impotriva gardieneor mereu...offf...si mie chiar imi placea de ea



un desen e tot ce vreau - Premiul I Trandafirul iubirii - Premiul I Poezia saptamanii #1 - Premiul I Witch desen - Premiul I [poll][poll] Cel mai frumos brad de craciun - Prem Sakura Dress up - Premiul I [poll][poll] Miss Witch luna Ianuarie - Premiul I [poll][poll] Flori de primavara - Premiul I miss witch luna iunie - Premiul I [poll][poll] Miss W.i.t.c.h. luna August - Premiul [poll]Peisaje  - Premiul II [poll]Anime Girl - Premiul II [poll][poll] Miss W.i.t.c.h luna Iulie - Premiul I Halloween 2007 - Premiul III O noua planeta - Premiul III Haşura - Premiul III
Paste 2009 - Premiul IPaste 2009 - Premiul I
Halloween 2008 - Premiul IHalloween 2008 - Premiul I
Inapoi sus
Nanami
Jo aug 16 2007, 09:48
English Rose
Avatar-Nanami
Moderator
Admin Piata Publica
Dragonul Apei

Membrul nr. #611
Posturi: 705
Puncte: 1539
Monede: 9750
Miros: Carti vechi
exact...si daca nu va mai fi orube...pt mine witch nu va mai fi la fel...orube e cea mai grozava...si ne ofera o incredibila poveste de dragoste...si gresesti colby,orube nu va fi impotriva gardienelor...povestea va lua o inorsatura ciudata...dar asta ii da farmec...de cand a aparut orube witch ma atrage mai mult...ea si cedric sunt personajele mele preferate



Semnatura saptamanii #2 - Premiul I poze "saritoare"! - Premiul I [poll]Galeria de arta - Premiul I Avatarul saptamanii #5 - Premiul I Semnatura saptamanii #5 - Premiul I .tattoos - Premiul I Halloween pumpkins - Premiul I Avatarul saptamanii # 1 - Premiul II [poll] .tattoos III  - Premiul II Semnatura saptamanii #3 - Premiul III Avatarul saptamanii #4 - Premiul III Desenul saptamanii #1 - Premiul III [poll][poll] Desenul saptamanii #2 - Premiul III Craciunitele W.I.T.C.H. - Premiul III
Cea mai buna poveste de Craciun, 2006Cea mai buna poveste de Craciun, 2006
In stil manga-animeIn stil manga-anime
Inapoi sus
Email
Mir_San 4ever
Lu aug 27 2007, 11:47
Ucenic vrajitor

Membrul nr. #1139
Posturi: 25
Puncte: 51
Monede: 510
Imi place Orube,e o adevarata luptatoare si prietena.Ma bucur ca a aparut in poveste,chiar daca prima oara cand sa vazut cu Gardienele,relatia fetelor cu ea a fost ca arzatoare.Si trebuie sa recunosc,s-a acomodat foarte bine cu Lumea noastra,si chiar si-a gasit si o slujba.Nu cred ca ea va avea o relatie cu Cedric,nici nu-mi doresc asta,dar in schimb eu cred ca o sa formeze o pereche cu pianistul acela.


Inapoi sus
Email
Byutzz
Ma sep 04 2007, 12:49
Discipol al vrajitoarelor

Membrul nr. #931
Posturi: 275
Puncte: 173
Monede: 1930
Orube il iubeste pe Cedric,Mir_San_4ever..Deci,probabil va fi cu el..Nu stiu ce sa zic.Eu ash vrea sa fie impreuna..mi se par frumusei amandoi..In fine,deci..Orube mi se pare super cool!Imi place mult caracterul ei de a fi..Si cum arata..Imi place cum e tunsa!!Uff,cam tot imi place la Orube.Trebuie sa ma gandesc mult ce nu-mi place la ea

Incepe o moda noua
Si plangi la telefon
Imi spui ca nu ai somn
Defapt nu vrei sa dormi
Incepi sa imi explici prin cuvinte
Insa dragostea nu se explica, ea se simte
Am inteles ca ai deja p-alcineva
Si daca trebuie sa plec, eu plec
Dar un uita ca amintirile raman indifirent ce ce-ar urma
Poti sa rupi si pozele, le vei lipii inapoi candva
Dar cel mai rau ma doare faptul ca ma doare inca
Ma doare faptul ca credeam ca ne iubim si spun ca
Speranta ca te intorci ma tine tare ca o stanca
Mana dreapta o tin in falca, poza ta in mana stanga
Desii stam aproape acum, calea-i lunga
Gandul la tine-mi zboara
Si sper sa si ajunga
Daca te intrebi cumva ce fac mai nou, am pa’ piept o dunga
M-am operat pe suflet deschis caci rana e adanca.


Avatarul saptamanii # 2 - Premiul I
Inapoi sus
Email
Ralucutza*
Vi nov 02 2007, 02:52
Discipol al vrajitoarelor

Membrul nr. #1413
Posturi: 25
Puncte: 111
Monede: 1110
Eu zic ca Orube e ff nice :..App: eu sunt noua pe aici
Inapoi sus
Adde
Sb nov 03 2007, 07:32
Bubbi ☺
Dragon de Energie

Membrul nr. #1421
Posturi: 3154
Puncte: 3456
Monede: 1944
Miros: Sinceritate
Orube este dragutzyk,dar este km ciudata uneory.Ma rog,este simpatik in felul ei!



Prajiturele-Note acordate - Premiul I Sakura Dress up - Premiul I Summer adventure - Premiul I Summer adventure - Premiul I [poll][poll] A perfect schoolroom - Premiul I [poll][poll] A sad story...With happy end - Premiu O noua gardiana - Premiul I [poll][poll] Friends, but witch - Premiul I [poll][poll] TheFave - Premiul I Vacanta ! - Premiul I Povestea saptamanii #1 - Premiul I [poll] Mos Nicolae scrisoare - Premiul I Special Moments [*Anunt important la primull post* Spiritul Craciunului - Premiul I Poveste de viata - Premiul I Ce vreau sa devin - Premiul I Little Story Of The Week - Premiul I Colorize [new version :)) ] - Premiul II Creativity - Premiul II [poll][poll] CrazyAnimal - Premiul II elyon's new look - Premiul II Feelings#1 - Premiul II Legenda lui Mos Craciun - Premiul II Little Story Of The Week #2 - Premiul II cel mai de gask prof din lume. - Premiul III Compunere-Sportul Preferat - Premiul III Excursii de vis - Premiul III
Inapoi sus
L@ura
Mi nov 14 2007, 09:07
Avatar-L@ura
Vrajitor

Membrul nr. #1453
Posturi: 247
Puncte: 440
Monede: 6890
Miros: Parfum scump
e draguta ,dar e cam prostuta si ciudatica cateodata


MySpace Layouts

Ai gasit dovleacul de aur, cea mai rara bomboana de Halloween!

Inapoi sus
Bya Spiridusha
Mi dec 12 2007, 01:49
În amintiri şi fapte noi suntem praf.
Avatar-Bya Spiridusha
Editor
Dragonul Pamantului

Membrul nr. #1331
Posturi: 1655
Puncte: 1925
Monede: 4553
Miros: Flori de cires
Orube..la inceput imi parea foarte enervanta si fitoasa...dar apoi cand am vazut in numerele ce a urmat ca e geloasa pe fete ca pot fi vesele chiar daca duc in spate o greutate atat de mare si ca ea nu va putea fi niciodata ca ele mi s-a facut mila de ea..si acum imi pare ca este OK,chiar daca s-a indragostit de Cedric :-&

Tu eşti realitatea mea imediată... iluzia perfectă!



Blogul meu si a lui Pukky: (clic aici)


[poll][poll] Concursul Craciunului - Premiul I [poll][poll] Concurs Blenduri - Premiul I O noua planeta - Premiul I [poll][poll] A perfect schoolroom - Premiul I Witch Club cauta un editor - Premiul I Wallpaperul saptamanii #6 - Premiul I Concurs de blenduri - Premiul I [poll][poll] Miss W.I.T.C.H. luna Noiembrie - Prem [poll] povesti triste - Premiul I Colorize - Premiul I Poveste de viata - Premiul I [poll][poll] Miss Witch luna Ianuarie - Premiul II Semnatura saptamanii #27 - Premiul II Semnatura saptamanii #27 - Premiul II Avatarul saptamanii #9 - Premiul III Semnatura saptamanii #28 - Premiul III
Inapoi sus
  <<        >>  

Mergi la:     Inapoi sus

Powered by e107 Forum System