Forum

Witch Club -> Forum -> Witch Site   << Inapoi | Inainte >>
[poll] Addictive
      >>  
Moderatori: Mey, Grampa, Sango-chan, Ashley-chan, Himeko, Lidié, mily, Nanami, Michiru, march
Autor Post
Summer
Mi sep 12 2007, 05:58
Queen Alice

Dragonul Apei

Membrul nr. #6
Posturi: 1352
Puncte: 1592
Monede: 14320
Miros: Caramel
Witchclub.ro - How Addictive?
Intru de mai multe ori pe zi
votes: 50 | 83.33%

Intru cam odata pe zi
votes: 6 | 10%

Intru cam o data pe saptamana
votes: 3 | 5%

Intru cand imi mai amintesc si eu de site
votes: 1 | 1.67%

votes: 60
Okay...Addictive e titlul unei piese de la Faithless ( ) dar nu despre asta vreau sa vorbesc.

Am mai nou o adevarata adictie pentru site. Intru din 5 in 5 minute sa vad ce e nou si ce s-a mai postat sau chiar stau si tot postez, caut topicuri vechi si ma intreb de membrii mai vechi nu intra sa posteze. *Azi am avut o discutie cu Ruxandra, un membru mai vechi care intra si era super k lumea si nu a mai intrat de mult pentru ca spunea ca i-a trecut de Witch* Oricum, fata de discutiile efective despre witch, mai exista mai mult de o gramada de alte topicuri, care de care mai interesante. Si apoi mai e chatboxul, profilurile, jocurile... Si uite asa ma trezesc ca a mai trecut o zi si iar am intrat de 100000 de ori pe forum...

Si eram curioasa daca doar eu am adictia asta sau mai sunt si altii?



Aya-chan (dupa cum spun eu) - Premiul I [poll] unde david nu e nimik nu e - Premiul II [poll] Cel mai bun personaj! - Premiul II Semnatura saptamanii #2 - Premiul III
Grampa in desenGrampa in desen
Membru fondatorMembru fondator
In stil manga-animeIn stil manga-anime
Inapoi sus
Halinor
Mi sep 12 2007, 06:10

Dragonul Pamantului

Membrul nr. #766
Posturi: 1299
Puncte: 1876
Monede: 1072
Miros: Trandafiri
Intru de foarte multe ori pe siteul acesta. Tot asa... cine a mai postat pe forum, cine mai mi-a pus un comentariu, cine a mai scris la chatbox, sau daca sa pus un joc nou. Imi place foarte mult siteul acesta, si din aceea intru foarte des pe el. Sunt super curioasa sa vad cine a mai posta si nu pot sa rezist. Unii membri care sunt foarte vechi nu mai intra... si imi pare rau pentru ca mai puteau sa fie mult mai multi membrii si mult mai activ siteul. Imi imaginez cat de distractiv ar fi. Ma rog... ne multumim cu ce avem... oricum 1219 de membrii sunt de ajuns, chiar daca unii nu pra intra pe acest site, dar eu cred ca siteul o sa fie din ce in ce mai activ si vom fi foarte multi pe i ce trece...

[poll] Dress Up - Premiul I Miss Sims #8 - Premiul I [poll] O noua transformare si o noua putere :) - P ► The best ElouaiDoll #4 ◄ - Premiul II [poll] Anime photos - Premiul III Toamna - Premiul III
Inapoi sus
Email
Lulu.
Mi sep 12 2007, 06:13
I'm poison!
Avatar-Lulu.
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #812
Posturi: 2213
Puncte: 3847
Monede: 73380
Miros: Sange
eu intru in fiecare zi pe site si stau pana seara ... Ma rog... Asta s-a intamplat acum in vacanta... Nu stiu cat de activa voi mai fi in timpul scolii... Ziua nu sunt activa atunci cand este tata la calculator... Pe la ora 21:00... Acum vreau sa raman un membru la fel de activ cum am fost pana acum... Si la poll am votat "Intru de mai multe ori pe zi" ...



un desen e tot ce vreau - Premiul I Trandafirul iubirii - Premiul I Poezia saptamanii #1 - Premiul I Witch desen - Premiul I [poll][poll] Cel mai frumos brad de craciun - Prem Sakura Dress up - Premiul I [poll][poll] Miss Witch luna Ianuarie - Premiul I [poll][poll] Flori de primavara - Premiul I miss witch luna iunie - Premiul I [poll][poll] Miss W.i.t.c.h. luna August - Premiul [poll]Peisaje  - Premiul II [poll]Anime Girl - Premiul II [poll][poll] Miss W.i.t.c.h luna Iulie - Premiul I Halloween 2007 - Premiul III O noua planeta - Premiul III Haşura - Premiul III
Paste 2009 - Premiul IPaste 2009 - Premiul I
Halloween 2008 - Premiul IHalloween 2008 - Premiul I
Inapoi sus
mily
Mi sep 12 2007, 06:39

Moderator
Admin concursuri
Xin Jing

Membrul nr. #530
Posturi: 2630
Puncte: 3111
Monede: 20982
Miros: Opium
Summer a zis ...

Si uite asa ma trezesc ca a mai trecut o zi si iar am intrat de 100000 de ori pe forum...

Si eu patesc exact la fel! Adica, poate pot fi considerata maniaca, insa este mai mult decat "witch". Am mai zis asta si inainte: witchclub.ro nu este un site "witch" si este un loc care va ramane in sufletul meu mult timp. Si, daca ar fi sa ne gandim, unor membrii nu le convine ca li se scad puncte, etc, dar totusi raman pe site, se conformeaza regulilor. De ce? pentru ca este aceea manie, acea "atractie" speciala pentru witchclub.ro

Semnatura saptamanii #1 - Premiul I Your Sim character #2 - Premiul I Bannerul saptamanii #2 - Premiul I Colorization - Premiul I Blend-ul saptamanii #2 - Premiul I Avatarul saptamanii #6 - Premiul I Deseneaz`o pe Ai Enma ! - Premiul I Creativity - Premiul I [poll]Anime Girl - Premiul I Ehm..coperta? - Premiul I Concurs de Eseuri: Personajul Favorit - Premiul I  miss sims - Premiul I [poll][poll] Versuri pentru o imagine. - Premiul I Sketchy art Contest II - Premiul I Semnatura saptamanii #38 - Premiul I Ironieeeee. - Premiul I [poll] La inaltime-finala - Premiul II Your Sim character - Premiul II Zambeste si Mory(Compuneri de groaza) - Premiul II Craciunitele W.I.T.C.H. - Premiul II Cd cover - Premiul II [poll] Asculta si creeaza faza-2-a - Premiul III Avatarul saptamanii #1 - Premiul III Avatarul saptamanii #5 - Premiul III
Witch la intalnire - Premiul IWitch la intalnire - Premiul I
Steluta lui Himeko^_^Steluta lui Himeko^_^
Inapoi sus
iBerry-x
Mi sep 12 2007, 08:25
Masca de porţelan.
Avatar-iBerry-x
Dragonul Aerului

Membrul nr. #156
Posturi: 2104
Puncte: 2155
Monede: 4265
Miros: Vopsea
Si eu am zile cand nu intru caci am foarta mutle treaba,d ar ziel in care itnru din 2 in 2 minute si ma uti ce m-ai este nou.Dau refresh si vad ultimele posturi ale membriilor...Desi am si eu un site, stau m-ai mutle pe witchclub, decat pe site-ul meu...nu stiu de ce, dar site-ul emu nu ae trafic si ma plicitsesc.In schim aiai din minut in minut gasesc cte un post nou, caruia ii pot raspunde : d .Eu sper sa raman activa pe stie si sa nu uit de acesta, lucur care s-a intamplat cum un an



Avatarul saptamanii #14 - Premiul I New creature - Premiul I Avatarul Saptamanii #20 - Premiul I Colorize - Premiul I The best settie - Premiul I  Wallpaperul saptamanii #16 - Premiul I [[./Make a W.I.T.C.H site.x \]] - Premiul I Avatarul Saptamanii #29 - Premiul I Make a blend. [editia lV] - Premiul I C∞l ιмäğιñäтιóή cΘñтésт <3 - Pre Special prose contest #1 - Premiul I poze "saritoare"! - Premiul II Bannerul saptamanii # 6 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #26 - Premiul II [poll] Concurs de fantezie - Premiul III Concursul de layouturi 2008 - locul III Composition contest #8 - Premiul III Colorize #25 - Premiul III
Inapoi sus
Flower
Mi sep 12 2007, 09:38
CrisTina

Dragonul Apei

Membrul nr. #4
Posturi: 900
Puncte: 1516
Monede: 2802
Miros: Parfum scump
logic c anu puteam sa fiu o exceptie si sa nu intru pe site de mai multe ori pe zi..desi asta e si de timpu' car eil petrec in ziua aia pe net... intai intru pe mess, vad mesajele offline duap care deschid internet explorer si intru pe witchclub.... am si eu maniile mele... messu si siteu' asta.. duap care mai sunt ink vreo 2 site-uri...
mie nu pre aimi place sa postez decta cand am ceva mai mult de spus sau de punctat ceva... imi plac emutl sa citesc ce sciru eltii ..nu posetez pe alte site-uri, insa pe asta mai postez din cand in cand, da' nici pe asta nu ma omor..cel mai mult timp pe el mi-l petrec citind si ocupandu-ma de supravegherea lui
avand in vedere ca incepe scoala si trec a 8-a nu stiu cat de des o sa intru pe site, insa cred ca orele de info o sa incerc sa fie dedicate site-ului deci o sa intru macar o data in timpu' saptamanii, oricum o data ce incepe scoala nu cred ca va fi activitate cum e acum

When I think about it
I know that I was never there
Or even cared...


Avatarul saptamanii # 1 - Premiul I
Ex-staff Witch ClubEx-staff Witch Club
Inapoi sus
Summer
Mi sep 12 2007, 10:41
Queen Alice

Dragonul Apei

Membrul nr. #6
Posturi: 1352
Puncte: 1592
Monede: 14320
Miros: Caramel
Adevarul e ca acest site a devenit mult mai mult decat un site despre witch. Adica probabil ca toti am ajuns aici pe baza unui interes comun, si totusi uite ca desi pentru uni pasiunea s-a mai stins (nu sunt la fel de obsedata ca inainte de Witch) ei continua sa intre pe site. Si daca ne gandim chiar cred ca mai putin de 50% din forum este despre Witch.

Si cred ca dupa ce incepe scoala va fi mai pustiu pe aici. Din moment ce Grampa si Himeko sunt in a 12a, Ralu si Flower_of_may a 8a si tot asa... Oricum sper ca macar in momentele de relaxare sa puteti sa intrati...Ca doar ma gandesc eu nu o sa tot invatati toata ziua.

Oricum imi pare bine ca foarte multi au raspuns cu prima optiune 14 oameni deja



Aya-chan (dupa cum spun eu) - Premiul I [poll] unde david nu e nimik nu e - Premiul II [poll] Cel mai bun personaj! - Premiul II Semnatura saptamanii #2 - Premiul III
Grampa in desenGrampa in desen
Membru fondatorMembru fondator
In stil manga-animeIn stil manga-anime
Inapoi sus
iBerry-x
Jo sep 13 2007, 03:27
Masca de porţelan.
Avatar-iBerry-x
Dragonul Aerului

Membrul nr. #156
Posturi: 2104
Puncte: 2155
Monede: 4265
Miros: Vopsea
Summer a zis ...

Si cred ca dupa ce incepe scoala va fi mai pustiu pe aici. Din moment ce Grampa si Himeko sunt in a 12a, Ralu si Flower_of_may a 8a si tot asa... Oricum sper ca macar in momentele de relaxare sa puteti sa intrati...Ca doar ma gandesc eu nu o sa tot invatati toata ziua.


Sincera sa fiu nu cred ca iontra doar moeratorii si administraotrii pe forum.Mai sutn si altii membrii spre exemlpu colby, eu, rokg_girl, restlless spirit si lista paote fi copleta si cu mutli altii membrii care intra destul de des pe site!Scuze ca iti vorbesc asa, dar de mutle ori vad pe forum ca mdoeratroii siadministratorii sutn m-ai importnati si de reul aacestia apar in mesaje etc...dar eu zic ca si voi, dragia dmini si motzzi sunteti tot membrii si nu ar trebuiis a fi discriminatii restul...In fine am cam deviat de lala subeict si imi cer scuze...nu o sa se ma-i repete...

Cand va icnepe scoala eu promit ca voi intra inf iecara dimiineata pe site si voi face cle putin un post...dar nu situ daca reusesc sa am tin de promisiune...



Avatarul saptamanii #14 - Premiul I New creature - Premiul I Avatarul Saptamanii #20 - Premiul I Colorize - Premiul I The best settie - Premiul I  Wallpaperul saptamanii #16 - Premiul I [[./Make a W.I.T.C.H site.x \]] - Premiul I Avatarul Saptamanii #29 - Premiul I Make a blend. [editia lV] - Premiul I C∞l ιмäğιñäтιóή cΘñтésт <3 - Pre Special prose contest #1 - Premiul I poze "saritoare"! - Premiul II Bannerul saptamanii # 6 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #26 - Premiul II [poll] Concurs de fantezie - Premiul III Concursul de layouturi 2008 - locul III Composition contest #8 - Premiul III Colorize #25 - Premiul III
Inapoi sus
Cornelia Hale
Jo sep 13 2007, 03:55
ღAngelღ

Gardian

Membrul nr. #526
Posturi: 1221
Puncte: 830
Monede: 2735
Miros: Capsuni
Eu intru cam odata pe zi... Dar cand stau acasa intru de vreo 3 ori Dar intru si nu prea vorbesc... Nu stiu... inainte mi se pare ca aveam mai multe de spus. Acum cand vad un nou thread doar il citesc si nu raspund... Am vazut cu uni credetzi ca ma abandonat siteul (nu mai stiu cine zicea asta la un joculetz) dar eu defapt intru citesc tot, dar nu raspudn tot timpul... Intradevar inainte intram mult mai des... Ei bine acum nu mai intru asa de des pentru ca nu mai sunt fana Witch. Acum imi place mai mult Harry Potter... dar din cate putetzi observa intru si aici si vorbesc



Avatarul saptamanii #4 - Premiul I Semnatura saptamanii #6 - Premiul I Semnatura saptamanii #10 - Premiul I Avatarul saptamanii #9 - Premiul I Semnatura saptamanii #11 - Premiul I Calendar 2008 - Premiul I Wallpaperul saptamanii #22 - Premiul I Bannerul saptamanii #1 - Premiul II Colorization - Premiul II Avatarul saptamanii #5 - Premiul II Semnatura saptamanii #8 - Premiul II poze "saritoare"! - Premiul III [poll]Miss witch din luna octombrie - Premiul III Semnatura saptamanii #7 - Premiul III
Cele mai frumoase deseneCele mai frumoase desene
Inapoi sus
Sango-chan
Jo sep 13 2007, 04:01
Avatar-Sango-chan
Moderator
Intelept in Kandrakar

Membrul nr. #53
Posturi: 951
Puncte: 1158
Monede: 10450
Miros: Lapte si miere
Intru pe site de cate ori am ocazia... Chiar si un minut doua stau... Intr-adevar, scoala poate deveni o piedica... Eu sunt in clasa a 7-a [teza cu subiect unic], ceea ce inseamna ca anul acesta nu va fi unul foarte placut... Voi intra pe site dimineata probabil, insa nu voi mai posta [ghinionu' meu].

It's okay to smile for yourself ^_^

~~~

Girls, be ambitious.


Concurs de fotografie - Premiul I
Inapoi sus
Email
Ashley-chan
Jo sep 13 2007, 04:08
Avatar-Ashley-chan
Moderator
Maestru al elementelor

Membrul nr. #460
Posturi: 1326
Puncte: 1492
Monede: 625
Miros: Iarba
Cornelia Hale sincer si eu fac la fel... ^_^ Intru si citesc posturile.Cheful de postat mi se duce in fiecare zi .

Dar cu toate acestea intru foarte des pe site,de vreo 10 ori pe zi.Fac o pauza,intru apoi peste o ora sau o jumatate de ora.Asta pentru ca acesta este un site special...un site pe care nu o sa il uit niciodata.

Eu stau si ma imaginez la 30 de ani intrand pe witchclub... Grampa o sa aiba 38 de ani si deja il vad anuntand concursuri noi si avand grija de site cum are si in prezent. ^_^ Nu o sa mai fie o problema intalnirile;o sa ne putem intalni unde vrem si cand vrem.Daca nu cumva mor pana atunci... >.>



Semnatura saptamanii #4 - Premiul I Semnatura saptamanii #7 - Premiul I Semnatura saptamanii #8 - Premiul I Cd cover - Premiul I Semnatura saptamanii #12 - Premiul I Design a T-shirt - Premiul I  miss sims - Premiul I AMV contest. - Premiul I POTM #5 - Premiul I [poll]Miss witch din luna octombrie - Premiul II Oare ce costum va avea? - Premiul II Craciun in Kandrakar - Premiul II Miss Sims #6 - Premiul II Macro Photography - Premiul II
Inapoi sus
Email
Grampa
Jo sep 13 2007, 07:27
Overworked
Avatar-Grampa
Administrator
Dragonul Focului

Membrul nr. #2
Posturi: 1199
Puncte: 2499
Monede: 13330
Miros: Creier incins
Bomboane: 12
Eu intru in fiecare zi de mai multe ori, sau in cele mai proaste zile macar o data
Imi place sa citesc posturile de pe forum si sa vad cum decurg concursurile, desi nu postez asa de mult. Oricum, pe langa asta mai e multa treaba de facut pe site... Pentru ca se strica mereu cate ceva si trebuie reparat
Dupa ce incepe scoala nu cred ca o sa fie vreo problema ca activitatea... pentru ca desi oi fi in clasa a 12-a si am bacul, nu o sa stau sa invat tot timpul In fond, situl este foarte important pentru mine si nu il voi lasa de izbeliste
Ma inchipui pe site si la 30 de ani, doar ca nu stiu daca o sa lucrez atata la el Deja ma gandesc ca in anul scolar care vine sa fac adaugirea majora pe care o am planificata (un magazin pentru cheltuit monedele) si apoi sa ma ocup in principal de jocul Witch, care nu a avut un mare progres in vara asta. Desigur, voi mai repara problemele care vor aparea, doar ca nu stiu daca situl va avea modificari sau adaugiri majore...
Inapoi sus
Email
Summer
Jo sep 13 2007, 07:36
Queen Alice

Dragonul Apei

Membrul nr. #6
Posturi: 1352
Puncte: 1592
Monede: 14320
Miros: Caramel
Detzzy a zis ...

Sincera sa fiu nu cred ca iontra doar moeratorii si administraotrii pe forum.Mai sutn si altii membrii spre exemlpu colby, eu, rokg_girl, restlless spirit si lista paote fi copleta si cu mutli altii membrii care intra destul de des pe site!Scuze ca iti vorbesc asa, dar de mutle ori vad pe forum ca mdoeratroii siadministratorii sutn m-ai importnati si de reul aacestia apar in mesaje etc...dar eu zic ca si voi, dragia dmini si motzzi sunteti tot membrii si nu ar trebuiis a fi discriminatii restul...In fine am cam deviat de lala subeict si imi cer scuze...nu o sa se ma-i repete...


Bine la faza cu Grampa ma gandeam ca el se ocupa de site destul de mult. In sensul ca face tot felul de chestii pentru site: sisteme de puncte, jocuri...Cat despre Ralu si Cris ele sunt cele pe care le-am cunoscut asa ca de fiecare data cand ma gandesc la forum am o imagine in cap de la intalnirea cu ele. Si de aia am mentionat pe ele. In timpul scolii de obicei nu se posteaza asa mult, exista chiar perioade pustii, si lumea e mai ocupata. Chiar daca i-am mentionat pe ei, asta nu inseamna ca eu cred ca numai ei exista pe forum. Si in plus, de ei stiam ca sunt a12a/a8a...




Aya-chan (dupa cum spun eu) - Premiul I [poll] unde david nu e nimik nu e - Premiul II [poll] Cel mai bun personaj! - Premiul II Semnatura saptamanii #2 - Premiul III
Grampa in desenGrampa in desen
Membru fondatorMembru fondator
In stil manga-animeIn stil manga-anime
Inapoi sus
march
Jo sep 13 2007, 07:44
Avatar-march
Moderator
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #908
Posturi: 3478
Puncte: 5720
Monede: 6169
Miros: Iarba
eh...simnteam nevoia sa scriu shi eu pe aici...intru pe sote destul de des...cred ca mai mult de 10 ori pe zi...imi place mult si mereu sunt chestii noi...de obicei postez cat mai mult pentru ca ma cam plictasesc dca doar citesc porturi...eh...in ultimul timp am mai iesit afara si nu am stat atat de mult(am stat moolt mai putin ca de obicei)insa o data ce va incepe scoala...voi avea voie doar treizeci de minute la calculator...adica am inteles ca voi avea niste profesori severi si ca nu o vor lasa moale...plus ca sunt olimpiade(la care perticip macar la una pe luna)si trebuie sa ma preatesc...(ooops...am deviat de la subiect)deci prin concluzile nu voi mai intyra atat de mult pe forum...uf...foprumul meu drag...

If you let me, here's what I'll do:
I'll take care of you



[poll] Concurs de fantezie - Premiul I i-dressup halloween - Premiul I Magic prescription - Premiul I Semnatura saptamanii #31 - Premiul I Drawing Contest #2 - Premiul I Colorize#14 - Premiul I Bannerul Saptamanii 9# - Premiul I Composition Contest#4 - Premiul I Semnatura saptamanii #36 - Premiul I Colorize #22 - Premiul I Semnatura saptamanii 45 - Premiul I Semnatura saptamanii 45 - Premiul I [poll] Anime photos - Premiul II Magic Land - Premiul II O noua planeta - Premiul II Emoticons - Premiul II Colorize 6 - Premiul II :::...My Magic School...::: - Premiul II Wallpaperul saptamanii #36 - Premiul II Colorize #16 - Premiul II Creaza o semnatura. :] - Premiul II Colorize #23 - Premiul II Semnatura Saptamanii #52 - Premiul II O noua gardiana. - Premiul III Userbar-ul saptamanii #5 - Premiul III Wallpaperul saptamanii #40 - Premiul III Fericirea. ۞ - Premiul III Mimic - Premiul III Things to make you smile - Premiul III
Inapoi sus
Email
Lidié
Sb sep 29 2007, 08:29
Shiawase.
Avatar-Lidié
Admin jocuri
Moderator
Xin Jing

Membrul nr. #525
Posturi: 3819
Puncte: 3072
Monede: 4904
Miros: Ploaie
sa vedem cati dependenti de forum avem aici
-dupa ce citesti cv nou despre witch sau in legatura ii dai repede copy&paste si o pui pe forum
-daca se intampla ca intr-o zi cand vrei sa intri pe forum si iti da "page cannot be displayed"(sau mai demult cand forumul a fost inchis cateva saptamani din cauza contractului)iti zici in gand ce zi proasta ai si iti vine sa-ti arunci calcu' pe geam
-- cel putin o persoana din familia ta iti spune "da` mai termina draga, cu forumu`asta!"
- spuneti cel putin o data pe zi " am citit pe forum k ."
-ai inceput sa stii mai multe despre witch din relatarile celorlalti
-parintii se supara ca stai pana mai tarziu pe calc.si dimineata iar te vad intrand pe forum.
-te intalnesti cu fetele /baietii de pe forum si astfel se leaga noi prietenii
-cand dai refresh din 10 in 10 de secunde sa vezi daca a mai postat careva ceva pe undeva
-te trezesti dintr`o data k ai prietene in toata tzara! Spui cu mandrie ca ai o prietena din constanta/iasi etc.
-cand intrebata, neintrebata, tot recomanzi colegilor forumul, mai ales fanilor witch si altadata ii intrei daca au intrat.
- cand parintii deja te roaga sa iesi afara,sa iei aer ca prea stai la calc (mi s-a intamplat mie )
-cand deja ai postat la toae topicurile si ajungi sa numai ai unde si te enervezi ca numai scrie nimeni.

ia sa vdm cati dependeti sunt

Excursii de vis - Premiul I [poll][poll] Miss W.I.T.C.H. (luna februarie) - Pr Peisaj de vara - Premiul I Wallpaperul saptamanii #5 - Premiul I Semnatura saptamanii #21 - Premiul I  Winter Sigs ^___^ - Premiul I The Best Editor #1 - Premiul I Semnatura saptamanii #24 - Premiul I Semnatura saptamanii #27 - Premiul I Semnatura saptamanii #27 - Premiul I POTM#7 - Premiul I Wallpaperul saptamanii #40 - Premiul I Concurs de fotografie - Premiul II [poll][poll] Flori de primavara - Premiul II Inca o poveste - Premiul II Inca o poveste - Premiul II Avatarul saptamanii #13 - Premiul II Concurs de Eseuri: Personajul Favorit - Premiul II *Tag Style* - Premiul II Afisul ,,Scrie mai frumos'' - Premiul II POTM  - Premiul II POTM #2 - Premiul II POTM #2 - Premiul II Creativity #11 - Premiul II Semantura saptamanii #25 - Premiul II Semnatura saptamanii #29 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #28 - Premiul II [poll][poll] Cel mai frumos brad de craciun - Prem tinute de petrecere - Premiul III Semnatura saptamanii #13 [prelungit] - Premiul III Semnatura saptamanii #22 - Premiul III My dreams and hopes in a balloon~Contest - Premiul Creaza o semnatura. :] - Premiul III Colorize #19 - Premiul III Semnatura saptamanii #41 - Premiul III
Cele mai bune articoleCele mai bune articole
Inapoi sus
march
Sb sep 29 2007, 08:46
Avatar-march
Moderator
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #908
Posturi: 3478
Puncte: 5720
Monede: 6169
Miros: Iarba
Intradevar...cam asa mi se intampla si mie...dar nu am ce sa fac!im place foarte mult acest forum si nu am cum sa renunt la el...in timpul scolii...luni,marti,miercuri,joi si vineri nu am voie la calculator insa cand sunt singura acasa nu ma pot abtine sa nu intru pe forum...din prietenele mele din incinta nu prea intra nimeni pe el...adica le-am recomandat forumul insa nu s-a inscris nimeni din pacate...

If you let me, here's what I'll do:
I'll take care of you



[poll] Concurs de fantezie - Premiul I i-dressup halloween - Premiul I Magic prescription - Premiul I Semnatura saptamanii #31 - Premiul I Drawing Contest #2 - Premiul I Colorize#14 - Premiul I Bannerul Saptamanii 9# - Premiul I Composition Contest#4 - Premiul I Semnatura saptamanii #36 - Premiul I Colorize #22 - Premiul I Semnatura saptamanii 45 - Premiul I Semnatura saptamanii 45 - Premiul I [poll] Anime photos - Premiul II Magic Land - Premiul II O noua planeta - Premiul II Emoticons - Premiul II Colorize 6 - Premiul II :::...My Magic School...::: - Premiul II Wallpaperul saptamanii #36 - Premiul II Colorize #16 - Premiul II Creaza o semnatura. :] - Premiul II Colorize #23 - Premiul II Semnatura Saptamanii #52 - Premiul II O noua gardiana. - Premiul III Userbar-ul saptamanii #5 - Premiul III Wallpaperul saptamanii #40 - Premiul III Fericirea. ۞ - Premiul III Mimic - Premiul III Things to make you smile - Premiul III
Inapoi sus
Email
mily
Sb sep 29 2007, 09:47

Moderator
Admin concursuri
Xin Jing

Membrul nr. #530
Posturi: 2630
Puncte: 3111
Monede: 20982
Miros: Opium
Si eu am recomandat forumul peste tot, insa pur si simplu, prietenele mele nu sunt asa de inebunite de witch. Nu mai stiu... Parca juliei i l-am dat, but i'm not sure... s-ar putea sa nu aiba site-ul de la mine...
Well, revenind la subiect, da, mi s-au intamplat cam tot ce ti s-a intamplat si tie, lidia Adica, am un fel de forum-mania de care nu pot scapa... iar witchclub rocks! E pe gustul meu...

Semnatura saptamanii #1 - Premiul I Your Sim character #2 - Premiul I Bannerul saptamanii #2 - Premiul I Colorization - Premiul I Blend-ul saptamanii #2 - Premiul I Avatarul saptamanii #6 - Premiul I Deseneaz`o pe Ai Enma ! - Premiul I Creativity - Premiul I [poll]Anime Girl - Premiul I Ehm..coperta? - Premiul I Concurs de Eseuri: Personajul Favorit - Premiul I  miss sims - Premiul I [poll][poll] Versuri pentru o imagine. - Premiul I Sketchy art Contest II - Premiul I Semnatura saptamanii #38 - Premiul I Ironieeeee. - Premiul I [poll] La inaltime-finala - Premiul II Your Sim character - Premiul II Zambeste si Mory(Compuneri de groaza) - Premiul II Craciunitele W.I.T.C.H. - Premiul II Cd cover - Premiul II [poll] Asculta si creeaza faza-2-a - Premiul III Avatarul saptamanii #1 - Premiul III Avatarul saptamanii #5 - Premiul III
Witch la intalnire - Premiul IWitch la intalnire - Premiul I
Steluta lui Himeko^_^Steluta lui Himeko^_^
Inapoi sus
Lidié
Sb sep 29 2007, 09:54
Shiawase.
Avatar-Lidié
Admin jocuri
Moderator
Xin Jing

Membrul nr. #525
Posturi: 3819
Puncte: 3072
Monede: 4904
Miros: Ploaie
Te inteleg,nici la mine nu prea se uita la witch si nici atat nu citesc revista,nah,acu dak sunt la liceu au alte preocupari ma rog,eu eram foarte crizata in timpul cat a fost inchis situl pt contratc,si pe alte forumuri se auzeau fel de fel de chestii:ca l-au inkis de tot,ca nu au platit si daia..stiti voi,barfe eu incercam in fiecare zi si pana la urma n-am mai incercat si din intamplare dp un site piczo am ajuns aici si eram in al noualea cer

Excursii de vis - Premiul I [poll][poll] Miss W.I.T.C.H. (luna februarie) - Pr Peisaj de vara - Premiul I Wallpaperul saptamanii #5 - Premiul I Semnatura saptamanii #21 - Premiul I  Winter Sigs ^___^ - Premiul I The Best Editor #1 - Premiul I Semnatura saptamanii #24 - Premiul I Semnatura saptamanii #27 - Premiul I Semnatura saptamanii #27 - Premiul I POTM#7 - Premiul I Wallpaperul saptamanii #40 - Premiul I Concurs de fotografie - Premiul II [poll][poll] Flori de primavara - Premiul II Inca o poveste - Premiul II Inca o poveste - Premiul II Avatarul saptamanii #13 - Premiul II Concurs de Eseuri: Personajul Favorit - Premiul II *Tag Style* - Premiul II Afisul ,,Scrie mai frumos'' - Premiul II POTM  - Premiul II POTM #2 - Premiul II POTM #2 - Premiul II Creativity #11 - Premiul II Semantura saptamanii #25 - Premiul II Semnatura saptamanii #29 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #28 - Premiul II [poll][poll] Cel mai frumos brad de craciun - Prem tinute de petrecere - Premiul III Semnatura saptamanii #13 [prelungit] - Premiul III Semnatura saptamanii #22 - Premiul III My dreams and hopes in a balloon~Contest - Premiul Creaza o semnatura. :] - Premiul III Colorize #19 - Premiul III Semnatura saptamanii #41 - Premiul III
Cele mai bune articoleCele mai bune articole
Inapoi sus
Hurricane.
Sb sep 29 2007, 11:58
Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Avatar-Hurricane.
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #994
Posturi: 2703
Puncte: 3740
Monede: 55917
Miros: Flori de cires
nu sunt chiar dependenta de forum..dar...in fiecare zi cand vin de la scoala prima data intru pe forumul asta..este cel mai tare pe care l-am vazut vreodata..Eu nu am fost atunci cand s-a inchis siteul deci n-am facut nicio criza..sunt inscris deabea de 2-3 luni..nu stiu exact..dar stiu ceva...FORUMUL ASTA E CEL MAI TARE!



 test - Premiul I Imagination exercise... - Premiul I Avatarul saptamanii #1 - Premiul I Poezia saptamanii #1 - Premiul I povestea saptamanii #1 - Premiul I Povestea,Morala si Proverbul saptamanii #1 - Premi Povestea,Morala si Proverbul saptamanii #1 - Premi Prajiturele-Note acordate - Premiul I Semnatura saptamanii #15 - Premiul I Poezie abstracta - Premiul I Cel mai bun blog. - Premiul I Cover Power - Premiul I Concurs pentru toată lumea 2 - Premiul I Avatarul saptamanii # 2 - Premiul II Bannerul saptamanii #1 - Premiul II Bannerul saptamanii #2 - Premiul II BD/Manga - Premiul II [poll][poll] Ajut-o pe Hay Lin - Premiul II Bannerul saptamanii #3 - Premiul II [poll]Galeria de arta - Premiul II [poll][poll] Blend-ul saptamanii #1 - Premiul II Semnatura saptamanii #4 - Premiul II Semnatura saptamanii #5 - Premiul II [poll][poll] inspiratie alb negru #1  - Premiul II [poll][poll] inspiratie alb negru #1  - Premiul II WIILL'S FUTURE - Premiul II [poll][poll] Cel mai bun web-designer - Premiul II Avatarul saptamanii #13 - Premiul II Halloween 2008 - Premiul II Another drawing contest - Premiul II Avatarul saptamanii #2 - Premiul III Avatarul saptamanii #3 - Premiul III Anime - Premiul III Blend-ul saptamanii #2 - Premiul III Ornamente de Craciun - Premiul III Witch la intalnire - Premiul III Semnatura saptamanii #14 - Premiul III
Inapoi sus
Email
ღC♥sminaღ
Sb sep 29 2007, 12:06
Discipol avansat

Membrul nr. #1027
Posturi: 187
Puncte: 273
Monede: 2730
Exact.. mai putin intalnirea intre fani.. nimeni nu e din bacau... deci oricum sunt dependenta! Witchclub e pagina mea de srat stiati?De cand sunt cu scoala stau apraope numai pe witchclub in timpu' meu liber... daca am vreo unu... stau rar..... scoala asta.... chiar azi am facut un referat ..... si m-am gandit la witch club! ..... deci chiar sunt dependenta... as face orice pentru site! M-as duce in india numai ca sa mai fie witchclub inca 3 ani macar! Adir witchclub-ul asta..... is my favourite witch site!!! Il iubesc il ador ..... innebunesc de atata witchclub.... pacat ca nu am fost activa de cand m-am inscris... noroc ca pana la urma am regasit acest minunat site!!! Eh... deci voi ?Cine mai e nebun dupa witchclub?

(clic aici) (clic aici) <--- come on in my orld...
Image and video hosting by TinyPic
() ()
( . .)
C(" ("


 test - Premiul I concurs de  desen - Premiul I O noua ciocolata - Premiul I Deseneaza-ma - Premiul I [poll]Deseneaza si castiga - Premiul I [poll]intalnirea lui Corny votarea! - Premiul I Anime - Premiul I Hello Kitty  - Premiul II [poll]cea mai  frumoasa poza - Premiul II [poll][poll] Ajut-o pe Hay Lin - Premiul II Magic Land - Premiul III BD/Manga - Premiul III
Inapoi sus
Email
japanese_girl
Du sep 30 2007, 07:37
Arhivrajitor

Membrul nr. #157
Posturi: 863
Puncte: 712
Monede: 2850
Miros: Caramel
eu intru in weekend tot timpul..pentru k in timpul saptamanii am scoala,sunt pe clasa a 7-a si "nu-mi mai vad capul de treburi" poate se mai iveste vreo seara sau 2 in care sunt mai libera!dar chiar dak intru mai rar..tot imi place foarte mult site-ul..este preferatul meu! dar am o problema care am scris-o la Sistemul de ranguri pe puncte! sper sa imi raspunda cineva..pentru k eu sunt doar Discipol al vrajitoarelor si intru mai mereu,postez o gramada si nici nu incalc regulile so..!

Image and video hosting by TinyPic How can I decide what's right?
When you're clouding up my mind
Can't win your losing fight all the time
Not gonna ever own what's mine
When you're always taking sides
You wont take away my pride
No not this time
Not this time

How did we get here?
I use to know you so well
How did we get here?
Well, I think I know

The truth is hiding in your eyes
And its hanging on your tongue
Just boiling in my blood,
But you think that I can't see
What kind of man that you are
If you're a man at all
Well, I will figure this one out on my own
(I'm screaming "I love you so..." But my thoughts you can't decode)


Cat de multe stii despre........ - Premiul I Magic Land - Premiul I Hello Kitty  - Premiul I Desenul saptamanii #3 - Premiul I Reclame Witch - Premiul I Felicitare de martisor - Premiul I Zmeie - Premiul I Coloriz&Decoration - Premiul I Sweet - Premiul II concursul de felicitari - Premiul II Colorize #13 - Premiul II Bannerul Saptamanii 9# - Premiul II [poll] La inaltime-finala - Premiul III Avatarul saptamanii #33 - Premiul III Colorize#15 - Premiul III
Inapoi sus
L@ura
Mi nov 14 2007, 05:24
Avatar-L@ura
Vrajitor

Membrul nr. #1453
Posturi: 247
Puncte: 440
Monede: 6890
Miros: Parfum scump
intru de mai multe ori pe zi pe site,sau daca intru o singura data stau cel putin 3 ore.azi, de exemplu am promis ca o sa fac multe teme in plus pentru ca pentru maine am doar 2 exercitii. si uite ca e ora 5 si nu am terminat decat un exercitiu pentru ca stau inca la calculator.in weekend nu prea intru ca am multe teme si cercuri de mate si multe altele,


MySpace Layouts

Ai gasit dovleacul de aur, cea mai rara bomboana de Halloween!

Inapoi sus
Erca
Sb nov 24 2007, 03:03
impreuna am fi putut invinge timpul..

Dragonul Pamantului

Membrul nr. #633
Posturi: 1163
Puncte: 1984
Monede: 4033
Miros: Zapada
am votat prima optiune..
desi intru zilnic pe site, timpul acordat postatului in ultimul timp a devenit aproape nul..
intru de mai multe ori, dar pt perioade de timp foarte scurte 5-10 minute..

siteul inseamna mult pt mine..am cunoscut multe persoane d ecare mam apropiat enorm..insa observ ca in ultimul timp mam cam distantat de majoritatea scoala si viata personala a inceput sa imi ocupe marea parte a timpului...
insa deh..nu s epoate renunta asa usor daca ma gandesc bine, am facut si eu (sau fac in curand, habar nam) un an d ecand sunt aici..sincer, nu am crezut la inceput ca va dura mai mult de 3 saptamani...
poate odata cu terminarea tezelor si inceperea vacantei..poate ca atunci voi fi si eu mai activa pe aici...
si hm..am incput sa fac si eu cum facea kryss-chan inainte..sa citesc ce se scrie in ascuns, si sa postez mai rar..(uneori citesc ce s epetrece aici, fiind deconectata in vara intram dupa miezul noptii )

Image Hosted by ImageShack.us
www.erca75.blogspot.com <- blog.


Haşura - Premiul I Deseneaza-te in stilul anime - Premiul I [poll][poll] Miss W.i.t.c.h. luna August - Premiul [poll][poll] Haiku Contest #1 - Premiul I [poll][poll] Miss W.I.T.C.H. (luna februarie) - Pr Hairstyle - Premiul II Under My Umbrella~Contest - Premiul III
Ex-staff Witch ClubEx-staff Witch Club
Inapoi sus
Crazy fruit
Lu nov 26 2007, 09:00
Avatar-Crazy fruit
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #1533
Posturi: 7525
Puncte: 4106
Monede: 1023
Miros: Pasta de dinti
Cy toate k eu nsunt noua pe forum,m-am inscris ieri,incerc sa fiu activa si sa nu fac spam.Intru cam odata sau de dopua ori pe zi pe acest site,fiindca timpul nu prea imi permite asta dar incerc sa fiu activa...

There's a light
and it never goes out


Vine vacanta cu poezii :) - Premiul I Spectacolul lui Taranee - Premiul I Poem de primavara - Premiul I Legenda lui Mos Craciun - Premiul I Favourite Book - Premiul I [poll][poll] Concursul Craciunului - Premiul II Composition Contest#3 - Premiul II
Inapoi sus
Summer
Du dec 02 2007, 09:44
Queen Alice

Dragonul Apei

Membrul nr. #6
Posturi: 1352
Puncte: 1592
Monede: 14320
Miros: Caramel
Ei fly_will sper ca intr-o zi o sa ajungi si tu asa de dependenta de site ca si noi

Adevarul e ca la fel ca si Ralu in ultima vreme si eu am fost destul de ocupata cu viata privata si asa, dar tot intru in fiecare zi, si desi nu mai postez la fel de mult ca si odata, incerc sa citesc cat mai mult si sa vad ce se mai intampla pe aici. Si felicitari Ralu pentru un anisor implinit

Oricum chiar daca nu mai postez, tot ma simt la fel de dependenta de site. Si chiar am observat ca sunt oameni care chiar nu au prea multe tangege cu Witch si totusi sunt pe site. Adevarul e ca e dragut aici. Eu inca mai citesc Witch...deci eu am motive. Dar sincer imi pare rau de anumiti oamnei care renunta la site pentru ca nu mai au o pasiune pentru revista sau asa.



Aya-chan (dupa cum spun eu) - Premiul I [poll] unde david nu e nimik nu e - Premiul II [poll] Cel mai bun personaj! - Premiul II Semnatura saptamanii #2 - Premiul III
Grampa in desenGrampa in desen
Membru fondatorMembru fondator
In stil manga-animeIn stil manga-anime
Inapoi sus
Lulu.
Ma dec 04 2007, 05:52
I'm poison!
Avatar-Lulu.
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #812
Posturi: 2213
Puncte: 3847
Monede: 73380
Miros: Sange
Phey eu acum am trecut a 5a si nu mai pot fi la fel de activa ca inainte ... Stiti si voi ... Temele , invatatul, tezele, testele ... Incerc sa intru cat de des pot ... Mai mult dimineata si seara putin cand am 4 ore la scoala ... Mai intru si in weekend ... Acum ca se apropie vacanta de iarna cred ca o sa intru mai des ...



un desen e tot ce vreau - Premiul I Trandafirul iubirii - Premiul I Poezia saptamanii #1 - Premiul I Witch desen - Premiul I [poll][poll] Cel mai frumos brad de craciun - Prem Sakura Dress up - Premiul I [poll][poll] Miss Witch luna Ianuarie - Premiul I [poll][poll] Flori de primavara - Premiul I miss witch luna iunie - Premiul I [poll][poll] Miss W.i.t.c.h. luna August - Premiul [poll]Peisaje  - Premiul II [poll]Anime Girl - Premiul II [poll][poll] Miss W.i.t.c.h luna Iulie - Premiul I Halloween 2007 - Premiul III O noua planeta - Premiul III Haşura - Premiul III
Paste 2009 - Premiul IPaste 2009 - Premiul I
Halloween 2008 - Premiul IHalloween 2008 - Premiul I
Inapoi sus
Lidié
Lu ian 14 2008, 11:23
Shiawase.
Avatar-Lidié
Admin jocuri
Moderator
Xin Jing

Membrul nr. #525
Posturi: 3819
Puncte: 3072
Monede: 4904
Miros: Ploaie
Eu deobicei intru dimineata si chiar daca nu postez mereu,de exemplu azi ,citesc posturile noi si pe cele mai vechi.Am zile cand nici eu nu intru,scoala ^-^,ce-i drept semestrul asta am c-am zbarcit-o cu scoala,dar asta-i alta poveste

Excursii de vis - Premiul I [poll][poll] Miss W.I.T.C.H. (luna februarie) - Pr Peisaj de vara - Premiul I Wallpaperul saptamanii #5 - Premiul I Semnatura saptamanii #21 - Premiul I  Winter Sigs ^___^ - Premiul I The Best Editor #1 - Premiul I Semnatura saptamanii #24 - Premiul I Semnatura saptamanii #27 - Premiul I Semnatura saptamanii #27 - Premiul I POTM#7 - Premiul I Wallpaperul saptamanii #40 - Premiul I Concurs de fotografie - Premiul II [poll][poll] Flori de primavara - Premiul II Inca o poveste - Premiul II Inca o poveste - Premiul II Avatarul saptamanii #13 - Premiul II Concurs de Eseuri: Personajul Favorit - Premiul II *Tag Style* - Premiul II Afisul ,,Scrie mai frumos'' - Premiul II POTM  - Premiul II POTM #2 - Premiul II POTM #2 - Premiul II Creativity #11 - Premiul II Semantura saptamanii #25 - Premiul II Semnatura saptamanii #29 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #28 - Premiul II [poll][poll] Cel mai frumos brad de craciun - Prem tinute de petrecere - Premiul III Semnatura saptamanii #13 [prelungit] - Premiul III Semnatura saptamanii #22 - Premiul III My dreams and hopes in a balloon~Contest - Premiul Creaza o semnatura. :] - Premiul III Colorize #19 - Premiul III Semnatura saptamanii #41 - Premiul III
Cele mai bune articoleCele mai bune articole
Inapoi sus
Ciudatica
Jo ian 17 2008, 12:54
issues.
Avatar-Ciudatica
Dragon de Energie

Membrul nr. #1547
Posturi: 5187
Puncte: 3276
Monede: 5516
Miros: Portocale
Pwoaaa!Amavut 2 tentadive de parasire a site-ului si nu am putut!!!Vom devenii dependente....Parca vad ,la 80 de ani ne vom certa cu nepotii sa mai scriem la chatbox ....Adevarul este ca pentru mult timp,witchclub vsa ramane a doua familie a mea....E prea frumoasa...Nush!

Avatarul saptamanii #7 - Premiul I O noua gardiana - Premiul I Papusi - Premiul I  Poezie neologica. - Premiul I WITCH in jurul bradului - Premiul I Ade's character - Premiul I Make a real composition.x [[. By your life .]] - P Cei mai buni prieteni ai omului - Premiul I Stire de ultima ora - Premiul I Witch Club in the future - Premiul I .narcissistic competition. - Premiul I Witch: The End - Premiul I Halloween Story - Premiul I * Poetry contest #4 - Premiul I Composion contest#6 - Premiul I ► The best ElouaiDoll #2 ◄ - Premiul I Special prose contest #1 - Premiul I Composition contest #10 - Premiul I i'll make a signature from you - Premiul I Ce s-ar intampla daca... - Premiul I Varsta - Premiul I Concurs pentru toată lumea - Premiul I [poll]HELP W.I.T.C.H. - Premiul II Creativity #4 - Premiul II Jewelry Contest - Premiul II Wallpaperul saptamanii #7 - Premiul II Profesorul Perfect - Premiul II Saniuţe xD - Premiul II Sa editam povesti! - Premiul II O poveste despre Witch - Premiul II Kid's Day - Premiul II Creativity #14 - Premiul II New Witch Pet - Premiul II Ironieeeee. - Premiul II Imaginary Friends - Premiul II Miss Autumn - Premiul II concurs de poezii - Premiul II Witch graffitti 2 - Premiul II Vine vacanta cu poezii :) - Premiul III elyon's new look - Premiul III Cea Mai Buna Reclama Publicitara - Premiul III Personajul Anime Preferat - Premiul III Cool Band - Premiul III #Cel mai bun farsor. - Premiul III Spiritul Craciunului - Premiul III Concurs Revista WitchClub - Premiul III Userbarul saptamanii #6 - Premiul III Emoticon Contest - Premiul III Valentine`s Day Contest - Premiul III a chapter - Premiul III Colorize #21 - Premiul III Singuratate - Premiul III "WITCH" Graffiti - Premiul III Wallpaperul saptamanii #43 - Premiul III
Inapoi sus
Email
Crazy fruit
Jo ian 31 2008, 11:36
Avatar-Crazy fruit
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #1533
Posturi: 7525
Puncte: 4106
Monede: 1023
Miros: Pasta de dinti
Cand m-am inscris eram activa,insa un timp nu am mai trecvut,habar nu am de ce.Poate ca nu stiam inca cat de frumos e siteul (sorry de cacofonie) dar cum am descoperuit ca imi pot face multi prieteni aici si ca este primitor.Pai,intru de mai multe ori pe zi,dimineatza si seara. IMi place f mult si nu stiu de ce atunci nu am mai fost activa deoarece acest site ``portal`` are tot ce`i trebuie.Imi place mult si nu cred ca ma voi departiu vreodata de el,este pe gustul meu,mai ales ca sunt o mare fana witch!

There's a light
and it never goes out


Vine vacanta cu poezii :) - Premiul I Spectacolul lui Taranee - Premiul I Poem de primavara - Premiul I Legenda lui Mos Craciun - Premiul I Favourite Book - Premiul I [poll][poll] Concursul Craciunului - Premiul II Composition Contest#3 - Premiul II
Inapoi sus
Roshanak
Ma oct 26 2010, 08:56
Avatar-Roshanak
Intelept in Kandrakar

Membrul nr. #515
Posturi: 1436
Puncte: 1066
Monede: 5360
eu intru aproape in fiecare zi, uneori chiarde doua ori pe zi, nu neaparat sa postez ceva prin vreun thread, ci pur si simplu ca sa vad ce s-a mai intamplat.
si asta de aproape 3 ani...deja ma simt cea mai batrana de pe site, daca nu cumva chiar sunt. oricum, witchclubul e singurul site pe care am ramas un membru activ, ca sa zic asa. nu ma plictiseste, adevarul este. mereu gasesc ceva interesant. comparativ cu alte siteuri care se manelizeaza si s-au manelizat si nu sunt decat locuri in care se lauda lumea cu pozele lor, witchclubul e de mii de ori mai bun. si nu face nimeni gura in privinta varstei.




Creeaza un personaj - Premiul I Favourite Book - Premiul I ContestMix - Premiul I Fashion Design - Premiul I Semnatura saptamanii #39 - Premiul II [poll][poll] Haiku Contest #1 - Premiul III
Inapoi sus
Email
      >>  

Mergi la:     Inapoi sus

Powered by e107 Forum System