Forum

Witch Club -> Forum -> Witchies Club   << Inapoi | Inainte >>
id-urile si site-urile voastre!
  <<      
Moderatori: Mey, Grampa, Sango-chan, Ashley-chan, Himeko, Lidié, mily, Nanami, Michiru, march
Autor Post
PsiKeé
Jo aug 25 2011, 01:37
Intelept in Kandrakar

Membrul nr. #1695
Posturi: 777
Puncte: 1242
Monede: 3614
Miros: Parfum scump
Un blog proaspat deschis cu si despre carti. Va cuprinde recenzii si cu cat va creste vor aparea si alte lucruri frumoase pe el. Va invit si v-asteptam cu drag!

(clic aici)

[ Editat Jo oct 13 2011, 09:05 ]

Zorii ma-ntreaba, de ce nu ma culc
Soarele imi spune, ca am stat prea mult
Visele mele, incerc sa strig asa:
“E viata mea”, da vina pe ea!

decoratiuni de Craciun - Premiul I Schimba infatisarea - Premiul II Little Story Of The Week - Premiul II Vis de vara - Premiul II Little Story Of The Week #2 - Premiul II Little Story Of The Week #3 - Premiul II Poetry Contest #2 - Premiul II Poem de primavara - Premiul III
Inapoi sus
Kira.
Mi oct 12 2011, 09:55
Feelings die, but memories don't.
Maestru al elementelor

Membrul nr. #4755
Posturi: 1485
Puncte: 1292
Monede: 830
Miros: Levantica
Bomboane: 172
Ăăă .. da..

1. Tumblr - blue . cookie.
2. Face F*ck.

3. DeviantART
4. Id : zuzu.girl90

[ Editat Vi nov 18 2011, 07:21 ]

Avatarul Saptamanii #44 - Premiul I Create a CupCake - Premiul I Semnatura 48 - Premiul I Concurs de desen - Premiul II Concurs de avatare! - Premiul II Halloween photo manipulation - Premiul II Colorize #27 - Premiul II Concurs pentru toată lumea 3 - Premiul II Make a photo. - Premiul III Create a CupCake - 2  - Premiul III Halloween 2011 - Premiul III Semnatura saptamanii - Premiul III Semnatura Saptamanii 51 - Premiul III
Inapoi sus
Vanilla Joy
Jo oct 27 2011, 06:58
Boboc

Membrul nr. #4937
Posturi: 5
Puncte: 5
Monede: 50
Eu sunt maniaca de net deci stau non-stop pe mess =]]]
id: vanilla_joy
Site: (clic aici)
-proiect in curs
Inapoi sus
Email
Tsume
Lu oct 31 2011, 03:35
Ravenheart.
Dragonul Pamantului

Membrul nr. #2351
Posturi: 4672
Puncte: 1811
Monede: 1150
Miros: Fum
Mi s-a sters contul de pe google, prin urmare si blogul.
Ofc mi-am facut altul. (clic aici)

[ Editat Lu oct 31 2011, 03:35 ]

Composition contest #10 - Premiul II [poll] povesti triste - Premiul III
Inapoi sus
Tempest.
Vi nov 18 2011, 06:36
injustice
Gardian

Membrul nr. #2735
Posturi: 543
Puncte: 904
Monede: 2009
Miros: Bete parfumate
Tumblr: (clic aici) (e si la profil, dar meh..)
DeviantART: (clic aici)
Facebook-ul nu il mai pun, ca probabil unii dintre voi ma aveti deja in lista.
Mai aveam si un blog dar niciodata n-am fost in stare sa postez ca lumea, singurele chestii care imi vin in minte sunt problemele de zi cu zi, deci nimic special.

Andreea`s Look - Premiul I Dessin Will  - Premiul I Portret - Premiul I Kirara's Look - Premiul II
Inapoi sus
Bya Spiridusha
Jo dec 01 2011, 02:23
În amintiri şi fapte noi suntem praf.
Editor
Dragonul Pamantului

Membrul nr. #1331
Posturi: 1656
Puncte: 1926
Monede: 4563
Miros: Flori de cires
ID: blue_rose_bua
blog: (clic aici)
si pe facebook ma gasiti Bianca Tămaș

Tu eşti realitatea mea imediată... iluzia perfectă!

Blogul meu si a lui Pukky: (clic aici)

[poll][poll] Concursul Craciunului - Premiul I [poll][poll] Concurs Blenduri - Premiul I O noua planeta - Premiul I [poll][poll] A perfect schoolroom - Premiul I Witch Club cauta un editor - Premiul I Wallpaperul saptamanii #6 - Premiul I Concurs de blenduri - Premiul I [poll][poll] Miss W.I.T.C.H. luna Noiembrie - Prem [poll] povesti triste - Premiul I Colorize - Premiul I Poveste de viata - Premiul I [poll][poll] Miss Witch luna Ianuarie - Premiul II Semnatura saptamanii #27 - Premiul II Semnatura saptamanii #27 - Premiul II Avatarul saptamanii #9 - Premiul III Semnatura saptamanii #28 - Premiul III
Inapoi sus
lizzuk
Du feb 05 2012, 03:57
Gardian

Membrul nr. #2986
Posturi: 178
Puncte: 770
Monede: 6584
Miros: Lapte si miere
Yahoo Id: dirty_sunrise
Blog (clic aici) ...

[ Editat Sb sep 29 2012, 11:27 ]

Printre Păpădii --> (clic aici)

Creativity #9a - Premiul I Poetry Contest - Premiul I Create a CupCake - 2  - Premiul I WITCH in jurul bradului - Premiul III Origami #2 - Premiul III
Inapoi sus
Email
aleena
Lu iul 23 2012, 02:44
scafandru, regizor, cosmonaut
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #2114
Posturi: 3886
Puncte: 4516
Monede: -1581
Miros: Coca-cola
Bomboane: 253
new tumblr url

(clic aici)

„Îmi place că ți-ai modificat wallpaper-ul și descrierea ca să fii contemporana cu tine”

Viata lui Orube - Premiul I Salvati animalele - Premiul I Wallpaperul saptamanii #3 - Premiul I Concurs de bannere - Premiul I Avatarul saptamanii #19 - Premiul I Ganduri de toamna - Premiul I Song Lyrics #1 - Premiul I Song lyrics #3 - Premiul I Song Lyrics #4 - Premiul I Creeaza o felicitare( modificari) - Premiul I Poezie intre patru ziduri - Premiul I song lyrics #5  - Premiul I Reviews - Premiul I Concurs de desen - Premiul I La o cafea - Premiul I I love Witch Club ! - Premiul II Avatarul saptamanii #37 - Premiul II *Basmul Tau* editia 2 - Premiul II Poezie intre ziduri - Premiul II Poezie intre trei ziduri - Premiul II W.i.t.c.h. Book #7 - Premiul II witches back to school - Premiul II concurs de poezii - Premiul II Semnatura saptamanii 47 - Premiul II Doodle for google - Premiul II Halloween 2011 - Premiul II Semnatura Saptamanii 51 - Premiul II Calendar 2008 - Premiul III Home pet of the month #1 - Premiul III Colindul witch club! - Premiul III Wallpaperul saptamanii #38 - Premiul III Colorize # 17 - Premiul III Concurs de colorize - Premiul III Halloween photo manipulation - Premiul III Semnatura Saptamanii #52 - Premiul III Icons. - Premiul III
Inapoi sus
Email
aleena
Sb aug 04 2012, 04:48
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #2114
Scuze de dublu, a trecut saptamana

(clic aici)

Fan club Maroon 5 Ro

„Îmi place că ți-ai modificat wallpaper-ul și descrierea ca să fii contemporana cu tine”

Viata lui Orube - Premiul I Salvati animalele - Premiul I Wallpaperul saptamanii #3 - Premiul I Concurs de bannere - Premiul I Avatarul saptamanii #19 - Premiul I Ganduri de toamna - Premiul I Song Lyrics #1 - Premiul I Song lyrics #3 - Premiul I Song Lyrics #4 - Premiul I Creeaza o felicitare( modificari) - Premiul I Poezie intre patru ziduri - Premiul I song lyrics #5  - Premiul I Reviews - Premiul I Concurs de desen - Premiul I La o cafea - Premiul I I love Witch Club ! - Premiul II Avatarul saptamanii #37 - Premiul II *Basmul Tau* editia 2 - Premiul II Poezie intre ziduri - Premiul II Poezie intre trei ziduri - Premiul II W.i.t.c.h. Book #7 - Premiul II witches back to school - Premiul II concurs de poezii - Premiul II Semnatura saptamanii 47 - Premiul II Doodle for google - Premiul II Halloween 2011 - Premiul II Semnatura Saptamanii 51 - Premiul II Calendar 2008 - Premiul III Home pet of the month #1 - Premiul III Colindul witch club! - Premiul III Wallpaperul saptamanii #38 - Premiul III Colorize # 17 - Premiul III Concurs de colorize - Premiul III Halloween photo manipulation - Premiul III Semnatura Saptamanii #52 - Premiul III Icons. - Premiul III
Inapoi sus
Email
Ciudatica
Sb sep 08 2012, 12:33
issues.
Xin Jing

Membrul nr. #1547
Posturi: 5029
Puncte: 2949
Monede: 2746
Miros: Portocale
Avand in vedere ca imi regret grupul meu frumos de pe yahoo cu toti witchclubienii si nu pot recupera id-urile...add bmb.cherr

loading...

Avatarul saptamanii #7 - Premiul I O noua gardiana - Premiul I Papusi - Premiul I  Poezie neologica. - Premiul I WITCH in jurul bradului - Premiul I Ade's character - Premiul I Make a real composition.x [[. By your life .]] - P Cei mai buni prieteni ai omului - Premiul I Stire de ultima ora - Premiul I Witch Club in the future - Premiul I .narcissistic competition. - Premiul I Witch: The End - Premiul I Halloween Story - Premiul I * Poetry contest #4 - Premiul I Composion contest#6 - Premiul I ► The best ElouaiDoll #2 ◄ - Premiul I Special prose contest #1 - Premiul I Composition contest #10 - Premiul I i'll make a signature from you - Premiul I Ce s-ar intampla daca... - Premiul I Varsta - Premiul I Concurs pentru toată lumea - Premiul I [poll]HELP W.I.T.C.H. - Premiul II Creativity #4 - Premiul II Jewelry Contest - Premiul II Wallpaperul saptamanii #7 - Premiul II Profesorul Perfect - Premiul II Saniuţe xD - Premiul II Sa editam povesti! - Premiul II O poveste despre Witch - Premiul II Kid's Day - Premiul II Creativity #14 - Premiul II New Witch Pet - Premiul II Ironieeeee. - Premiul II Imaginary Friends - Premiul II Miss Autumn - Premiul II concurs de poezii - Premiul II Witch graffitti 2 - Premiul II Vine vacanta cu poezii :) - Premiul III elyon's new look - Premiul III Cea Mai Buna Reclama Publicitara - Premiul III Personajul Anime Preferat - Premiul III Cool Band - Premiul III #Cel mai bun farsor. - Premiul III Spiritul Craciunului - Premiul III Concurs Revista WitchClub - Premiul III Userbarul saptamanii #6 - Premiul III Emoticon Contest - Premiul III Valentine`s Day Contest - Premiul III a chapter - Premiul III Colorize #21 - Premiul III Singuratate - Premiul III "WITCH" Graffiti - Premiul III Wallpaperul saptamanii #43 - Premiul III
Inapoi sus
Email
Kira.
Jo feb 21 2013, 12:06
Feelings die, but memories don't.
Maestru al elementelor

Membrul nr. #4755
Posturi: 1485
Puncte: 1292
Monede: 830
Miros: Levantica
Bomboane: 172
heeeeei, tumblr link changed again. facebook link too.

Tumblr : (clic aici)
Dumbface : (clic aici)

Avatarul Saptamanii #44 - Premiul I Create a CupCake - Premiul I Semnatura 48 - Premiul I Concurs de desen - Premiul II Concurs de avatare! - Premiul II Halloween photo manipulation - Premiul II Colorize #27 - Premiul II Concurs pentru toată lumea 3 - Premiul II Make a photo. - Premiul III Create a CupCake - 2  - Premiul III Halloween 2011 - Premiul III Semnatura saptamanii - Premiul III Semnatura Saptamanii 51 - Premiul III
Inapoi sus
Michiru
Lu apr 29 2013, 06:07
Angelic Love.
Admin jocuri
Moderator
Admin concursuri
Dragonul Focului

Membrul nr. #681
Posturi: 1206
Puncte: 2672
Monede: 3081
Miros: Ocean
Bomboane: 2
Fanfiction Castiel - Supernatural: (clic aici)

Va rog ajutati-ma sa fac un prieten fericit. Accesati siteul asta si dati niste commenturi la panarama IN ENGLEZA. Ziceti si voi ca n-ati citit un fanfiction mai bun in viata voastra, ca e grozav, nemaipomenit si alte chestii de genul.

Nu este nevoie sa-l cititi. Linkul oferit este doar ultimul capitol, iar fanfictionul este extrem de lung. Nu conteaza daca ati vazut Supernatural sau nu. Intentia mea este doar sa fac acest prieten al meu sa se simta mai bagat in seama si sa-l fac fericit cu asta, pentru ca trece prin niste momente mai grele, si are nevoie de un motiv de incantare.

Multumesc anticipat.

[ Editat Lu apr 29 2013, 06:49 ]

Semnatura saptamanii #3 - Premiul II Avatarul saptamanii # 1 - Premiul II AMV contest. - Premiul II W.Club is my obsession! - Premiul II in stil manga-anime - Premiul III
Inapoi sus
Email
aleena
Lu iul 22 2013, 05:05
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #2114
(clic aici)

blog random

Inapoi sus
Email
§ Flavia
Vi aug 09 2013, 09:52
Discipol avansat

Membrul nr. #5108
Posturi: 36
Puncte: 235
Monede: 1293
Miros: Carti vechi
Nu știu dacă să-ți las id-ul. ăm , poți totuși să-mi trimiți un e-mail aici : itsacookie.monster80©yahoo.com. Și da, ăsta e un fel de id, dar intru doar la mailuri fiindcă nu prea am chef de stat la discuții pe net mai ales cu necunoscuții.Înafară de asta, sunt înscrisă pe alte site-uri cum ar fi tumblr : (clic aici) și am și blog : (clic aici) .

“The longer we live, the more weight we carry in our hearts.”

Semnatura saptamanii #53 - Premiul II
Inapoi sus
Nobume
Sb ian 13 2018, 02:06
War Princess
Dragonul Apei

Membrul nr. #2843
Posturi: 141
Puncte: 1549
Monede: 1892
Miros: Flori de munte
Bomboane: 291
Las astea aici:
Tumblr - (clic aici)
Facebook - (clic aici)
If you wanna talk to me, just go on, I'm too shy to be the one who starts a discussion.

Primul loc in Site of the WeekPrimul loc in Site of the Week
Inapoi sus
  <<      

Mergi la:     Inapoi sus