Forum

<<      
Moderatori: Mey, Grampa, Sango-chan, Ashley-chan, Himeko, Lidié, mily, Nanami, Michiru, march
Autor Post
aleena
Sb ian 13 2018, 06:33
scafandru, regizor, cosmonaut
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #2114
Posturi: 3886
Puncte: 4516
Monede: -1581
Miros: Coca-cola
Bomboane: 253
Ciudatica a zis ...

aleena a zis ...

am uitat să zic NU MAI RIDICAȚI CONTROLUL ÎN SLĂVI

e unul din locurile in care de cele mai multe ori sunt tarata, dar am fost sambata trecuta si eram fff incantata ca au doua spatii cu doua genuri diferite de muzica, i get bored asily

da i get it și mie-mi place să merg acolo că sunt concerte faine și e un loc plăcut dar mai sunt oameni gen OMG CONTROL DRAGOSTEA MEA UNIVERSUL MEU FĂRĂ EL NU POT TRĂI CONTROL RAIUL HIPSTERILOR <3 HAI ÎN CONTROL CUM ADICĂ DE CE, E CONTROL MEEEEN

„Îmi place că ți-ai modificat wallpaper-ul și descrierea ca să fii contemporana cu tine”

Viata lui Orube - Premiul I Salvati animalele - Premiul I Wallpaperul saptamanii #3 - Premiul I Concurs de bannere - Premiul I Avatarul saptamanii #19 - Premiul I Ganduri de toamna - Premiul I Song Lyrics #1 - Premiul I Song lyrics #3 - Premiul I Song Lyrics #4 - Premiul I Creeaza o felicitare( modificari) - Premiul I Poezie intre patru ziduri - Premiul I song lyrics #5  - Premiul I Reviews - Premiul I Concurs de desen - Premiul I La o cafea - Premiul I I love Witch Club ! - Premiul II Avatarul saptamanii #37 - Premiul II *Basmul Tau* editia 2 - Premiul II Poezie intre ziduri - Premiul II Poezie intre trei ziduri - Premiul II W.i.t.c.h. Book #7 - Premiul II witches back to school - Premiul II concurs de poezii - Premiul II Semnatura saptamanii 47 - Premiul II Doodle for google - Premiul II Halloween 2011 - Premiul II Semnatura Saptamanii 51 - Premiul II Calendar 2008 - Premiul III Home pet of the month #1 - Premiul III Colindul witch club! - Premiul III Wallpaperul saptamanii #38 - Premiul III Colorize # 17 - Premiul III Concurs de colorize - Premiul III Halloween photo manipulation - Premiul III Semnatura Saptamanii #52 - Premiul III Icons. - Premiul III
Inapoi sus
Email
Ciudatica
Du ian 14 2018, 09:45
issues.
Xin Jing

Membrul nr. #1547
Posturi: 5029
Puncte: 2949
Monede: 2746
Miros: Portocale
aleena a zis ...

Ciudatica a zis ...

aleena a zis ...

e unul din locurile in care de cele mai multe ori sunt tarata, dar am fost sambata trecuta si eram fff incantata ca au doua spatii cu doua genuri diferite de muzica, i get bored asily

da i get it și mie-mi place să merg acolo că sunt concerte faine și e un loc plăcut dar mai sunt oameni gen OMG CONTROL DRAGOSTEA MEA UNIVERSUL MEU FĂRĂ EL NU POT TRĂI CONTROL RAIUL HIPSTERILOR <3 HAI ÎN CONTROL CUM ADICĂ DE CE, E CONTROL MEEEEN

pai cam e raiul hipsterilor, mai ales martea. de asta doar hipsterii il ridica in slavi

loading...

Avatarul saptamanii #7 - Premiul I O noua gardiana - Premiul I Papusi - Premiul I  Poezie neologica. - Premiul I WITCH in jurul bradului - Premiul I Ade's character - Premiul I Make a real composition.x [[. By your life .]] - P Cei mai buni prieteni ai omului - Premiul I Stire de ultima ora - Premiul I Witch Club in the future - Premiul I .narcissistic competition. - Premiul I Witch: The End - Premiul I Halloween Story - Premiul I * Poetry contest #4 - Premiul I Composion contest#6 - Premiul I ► The best ElouaiDoll #2 ◄ - Premiul I Special prose contest #1 - Premiul I Composition contest #10 - Premiul I i'll make a signature from you - Premiul I Ce s-ar intampla daca... - Premiul I Varsta - Premiul I Concurs pentru toată lumea - Premiul I [poll]HELP W.I.T.C.H. - Premiul II Creativity #4 - Premiul II Jewelry Contest - Premiul II Wallpaperul saptamanii #7 - Premiul II Profesorul Perfect - Premiul II Saniuţe xD - Premiul II Sa editam povesti! - Premiul II O poveste despre Witch - Premiul II Kid's Day - Premiul II Creativity #14 - Premiul II New Witch Pet - Premiul II Ironieeeee. - Premiul II Imaginary Friends - Premiul II Miss Autumn - Premiul II concurs de poezii - Premiul II Witch graffitti 2 - Premiul II Vine vacanta cu poezii :) - Premiul III elyon's new look - Premiul III Cea Mai Buna Reclama Publicitara - Premiul III Personajul Anime Preferat - Premiul III Cool Band - Premiul III #Cel mai bun farsor. - Premiul III Spiritul Craciunului - Premiul III Concurs Revista WitchClub - Premiul III Userbarul saptamanii #6 - Premiul III Emoticon Contest - Premiul III Valentine`s Day Contest - Premiul III a chapter - Premiul III Colorize #21 - Premiul III Singuratate - Premiul III "WITCH" Graffiti - Premiul III Wallpaperul saptamanii #43 - Premiul III
Inapoi sus
Email
.vlad
Du ian 14 2018, 10:53
i know that i've got issues but you're pretty messed up too
Gardian

Membrul nr. #2752
Posturi: 586
Puncte: 987
Monede: 3260
Miros: Iarba
Bomboane: 1
aleena a zis ...

Ciudatica a zis ...

aleena a zis ...

io am multe amintiri nice acolo si inca e locul unde ma duc by default cand nu stiu unde sa ies deci voi continua sa-l ridic in slavi

Wallpaperul saptamanii #4 - Premiul I Semnatura saptamanii #28 - Premiul I Drawing Contest #2 - Premiul I Avatarul Saptamanii #43 - Premiul I Avatarul saptamanii 45 - Premiul I Avatar 46 - Premiul I Concurs de avatare! - Premiul I Colorize #27 - Premiul I Semnatura Saptamanii #52 - Premiul I Icons. - Premiul I Scrisoare vrajitoreasca - Premiul II Semnatura saptamanii - Premiul II Semnatura saptamanii #20 - Premiul III Portret - Premiul III Avatarul Saptamanii #42 - Premiul III
Craciun in Kandrakar - Premiul ICraciun in Kandrakar - Premiul I
Emoticon Contest - Premiul IEmoticon Contest - Premiul I
Inapoi sus
Email
Nobume
Lu ian 15 2018, 04:22
War Princess
Dragonul Apei

Membrul nr. #2843
Posturi: 141
Puncte: 1549
Monede: 1892
Miros: Flori de munte
Bomboane: 291
Mi-am luat cringe citind vechile mele mesaje. Nu mai fac asta in viata mea.

[ Editat Lu ian 15 2018, 04:26 ]

Primul loc in Site of the WeekPrimul loc in Site of the Week
Inapoi sus
Ciudatica
Lu ian 15 2018, 10:01
issues.
Xin Jing

Membrul nr. #1547
Posturi: 5029
Puncte: 2949
Monede: 2746
Miros: Portocale
Nobume a zis ...

sunt aici de zece ani si cel mai cringe lucru e sa imi citesc postarile din 2007, dar nici cu astea de anul trecut nu mi-e rusine

loading...

Avatarul saptamanii #7 - Premiul I O noua gardiana - Premiul I Papusi - Premiul I  Poezie neologica. - Premiul I WITCH in jurul bradului - Premiul I Ade's character - Premiul I Make a real composition.x [[. By your life .]] - P Cei mai buni prieteni ai omului - Premiul I Stire de ultima ora - Premiul I Witch Club in the future - Premiul I .narcissistic competition. - Premiul I Witch: The End - Premiul I Halloween Story - Premiul I * Poetry contest #4 - Premiul I Composion contest#6 - Premiul I ► The best ElouaiDoll #2 ◄ - Premiul I Special prose contest #1 - Premiul I Composition contest #10 - Premiul I i'll make a signature from you - Premiul I Ce s-ar intampla daca... - Premiul I Varsta - Premiul I Concurs pentru toată lumea - Premiul I [poll]HELP W.I.T.C.H. - Premiul II Creativity #4 - Premiul II Jewelry Contest - Premiul II Wallpaperul saptamanii #7 - Premiul II Profesorul Perfect - Premiul II Saniuţe xD - Premiul II Sa editam povesti! - Premiul II O poveste despre Witch - Premiul II Kid's Day - Premiul II Creativity #14 - Premiul II New Witch Pet - Premiul II Ironieeeee. - Premiul II Imaginary Friends - Premiul II Miss Autumn - Premiul II concurs de poezii - Premiul II Witch graffitti 2 - Premiul II Vine vacanta cu poezii :) - Premiul III elyon's new look - Premiul III Cea Mai Buna Reclama Publicitara - Premiul III Personajul Anime Preferat - Premiul III Cool Band - Premiul III #Cel mai bun farsor. - Premiul III Spiritul Craciunului - Premiul III Concurs Revista WitchClub - Premiul III Userbarul saptamanii #6 - Premiul III Emoticon Contest - Premiul III Valentine`s Day Contest - Premiul III a chapter - Premiul III Colorize #21 - Premiul III Singuratate - Premiul III "WITCH" Graffiti - Premiul III Wallpaperul saptamanii #43 - Premiul III
Inapoi sus
Email
Nobume
Lu ian 15 2018, 10:42
War Princess
Dragonul Apei

Membrul nr. #2843
Posturi: 141
Puncte: 1549
Monede: 1892
Miros: Flori de munte
Bomboane: 291
Ciudatica a zis ...

Nobume a zis ...

sunt aici de zece ani si cel mai cringe lucru e sa imi citesc postarile din 2007, dar nici cu astea de anul trecut nu mi-e rusine

Eu sunt de 9, dar le-am citit din curiozitate si na. Pe de-o parte, nevermind ca eram in clasa a treia pe vremea aia.
Pe cele de anul trecut le-as numi pur si simplu "random".

[ Editat Lu ian 15 2018, 10:44 ]

Primul loc in Site of the WeekPrimul loc in Site of the Week
Inapoi sus
  <<      

Mergi la:     Inapoi sus