Forum

Witch Club -> Forum -> Discutii despre revista   << Inapoi | Inainte >>
W.i.t.c.h. pe cale de dispartie!
      >>  
Moderatori: Mey, Grampa, Sango-chan, Ashley-chan, Himeko, Lidié, mily, Nanami, Michiru, march
Autor Post
DisneyChannelmag
Lu feb 01 2010, 01:47
Avatar-DisneyChannelmag
Ucenic vrajitor

Membrul nr. #4036
Posturi: 12
Puncte: 79
Monede: 690
Miros: Busuioc
Dupa cum vedeti,Serialul Witch nu se mai difuzeaza pe Canalul Disney Channel (Jetix) desi este un serial Disney.Inainte de a aparea Hannah Montana in Romania erau pe la toate magazinele cate ceva cu W.i.t.c.h. dar acum am vazut doar cartile.Ca tot veni vorba de carti,se spuneau ca aceste carti vor fi ultimele in Romaina lunadu-le locul Cartile Hannah Montana si High School Musical!
Revistele sepun ca vor continua pana la numarul 100.
Voi ce credeti?Se va sfarti?Atat de repede?
Mie nu mi'ar placea!
Inapoi sus
Email
Lemonnish
Lu feb 01 2010, 05:59
Ressentir des émotions
Avatar-Lemonnish
Dragonul Apei

Membrul nr. #1017
Posturi: 1087
Puncte: 1730
Monede: 1988
Miros: Mere
Bai,astia de la Disney sau dilit de tot la creieri,sau ce?
Am mers si eu sa-mi caut ca orice om revista,dupa ce n-am mai luat-o un an si nu am gasit-o la un chiosc unde de obicei era mai orice in orasul asta . Merg la mall,mi-am luat-o . ARe un pret destul de mare in raport cu cate pagini mai are.

Ah ,spun din start ca nu vreau sa jignesc fanii HSM si Hannah Montana ! Da' mi se pare aberant sa renunti la Witch pentru astea ! Bine,nu prea mai sunt fani Witch si vai ,Doamne ,c anu le mai merge vanzarea ,da' mie personal nu-mi convine sa inlocuiasca cu astea ...

Treaba lor,da' ei isi fac reclama proasta printre cei ca si mine . Oricum ,este un site pe net unde mai pot citi revista in engleza ...

Excursii de vis - Premiul I
Inapoi sus
Email
akita
Lu feb 01 2010, 07:32
Avatar-akita
Vrajitor

Membrul nr. #3213
Posturi: 832
Puncte: 437
Monede: 2640
Miros: Canal
Da' mai,da' din cartile W.I.T.C.H chiar gasesti sfaturi utile(cum sa te descurci la scoala,cu baietii,,etc)da' Hannah Montana..ce-ti da?..sa citesti ,,ce viata minunata duce" daca e fana MJ sau nu..etc-_- nici nu canta prea bine(tata zice ca doar scoate sunete-_-)..Da-i fac astia de la Disney Chanel atata reclama de zici ca-i Dumnezeu!!O colega de la scoala si-a luat ultimul nr din revista si a fost nemultunita cand a vazut ca si in Witch apare Hannah Montana!(a zis: ,,Mai,astia fac si revista ,,witch" revista ,,hannah montana"?)

P.S:Nu vreau sa jignesc fanii Hana Montana,dar nu-i corect sa dispara Witch pt Hannah!-_-

WITCH-stil nou - Premiul I Creativity #16 - Premiul I basmul tau  - Premiul I Things to make you smile - Premiul I Ale`s look - Premiul II Kirara's Look - Premiul II DEs. ME ~ Crisa  - Premiul III
Inapoi sus
Ludmoore
Jo feb 04 2010, 10:25
Avatar-Ludmoore
Intelept in Kandrakar

Membrul nr. #1422
Posturi: 546
Puncte: 1169
Monede: 2389
Miros: Pamant proaspat
WITCH a avut o perioada de ascensiune, dup-aia a cazut. Hannah Mortala este la moda acum, peste doi ani nici d-asta n-o sa mai auziti. Asa a fost provestea cu Andre, K-pital, DJ Project care nici n-o mai are pe Elena. Tom si Jerry, Barbie, Mickey Mouse, astia n-au varsta, n-au termen de valabilitate, sunt clasici. Nu puteti obliga lumea sa priveasca WITCH si posturile sa le dea, ce puteti face e sa le pastrati o amintire vie in sufletul vostru. Eu fiti siguri ca WITCH si Sailor Moon n-o sa le uit pana la sfarsitul Universului (Marea Rupere, Marele Inghet sau Marea Implozie, oricare ar surveni prima )

Tutorials. - Premiul III Emoticon Contest - Premiul III
Inapoi sus
Andrew
Vi mai 21 2010, 06:53
Dragonul Focului

Membrul nr. #4103
Posturi: 1919
Puncte: 2744
Monede: 6605
Miros: Spirt
Mda ... deja s-a anuntat ultimul numar .

site's dress up game. - Premiul I Photo's things. - Premiul I W.i.t.c.h. Book #3 - Premiul II Iconish contest 8# - Premiul III W.i.t.c.h. Book #2 - Premiul III Cover for Ayaka. ^^   - Premiul III W.i.t.c.h. Book #4 - Premiul III Semnatura saptamanii #42 - Premiul III Revelion 2011 - Premiul III Avatarul saptamanii 45 - Premiul III
Halloween 2010 - Premiul IHalloween 2010 - Premiul I
Inapoi sus
Ludmoore
Vi mai 21 2010, 07:46
Avatar-Ludmoore
Intelept in Kandrakar

Membrul nr. #1422
Posturi: 546
Puncte: 1169
Monede: 2389
Miros: Pamant proaspat
Se paleste iarba pe sicriul celor de la Egmont cand o sa vedem noi ultimul numar. Nu stiu cum sta treaba ca nu mai iau revista dar in Italia a iesit demult numarul 100, acum numarul curent este 110, conform Wikipedia. Peste doua luni aflam daca sezonul 9 este intr-adevar sezonul final.




[ Editat Du mai 23 2010, 10:36 ]

Tutorials. - Premiul III Emoticon Contest - Premiul III
Inapoi sus
Corny Prince
Sb mai 22 2010, 07:10
Timpurile trec si noi o data cu ele!
Avatar-Corny Prince
Discipol avansat

Membrul nr. #3387
Posturi: 954
Puncte: 278
Monede: 230
Miros: Zapada
Mda...
Pacat, Witch Era de 1000 De ori mai buna Decat Hannah Montana Si restul. In loc sa dezvolte revista..Fac alte 10 Reviste cum ar Fi Hannah Montana sau High School Musical Si o scot pe W.I.T.C.H. Care era si mai buna si mai Veche Decat Hannah sau HSM.
Dupa Astia O sa faca reviste si cu Phineas si Ferb sau alte "Prosti" de la D.C.[Disney Chanel]..


P a m P a m
< 3 C i n i M i n i s


[poll] Felicitare witch - Premiul II
Inapoi sus
Rain_Chaser
Sb iun 05 2010, 01:44
Avatar-Rain_Chaser
Elev la Sheffield

Membrul nr. #4252
Posturi: 1
Puncte: 35
Monede: 140
Miros: Carti vechi
Ar trebui sa cautam un site de pe care sa putem comanda revista Witch din Italia(e cea mai apropiata limba de a noastra)...Oricum cei de la Egmont sunt total nesimtiti, Hannah Montana nici nu se compara cu Witch...

Life is just a bowl of cherries...will vandom kid hair Pictures, Images and Photos
Inapoi sus
michhe2001
Sb iun 05 2010, 04:04
Discipol avansat

Membrul nr. #2384
Posturi: 411
Puncte: 332
Monede: 739
Miros: Usturoi
revista witch e faina, pacat ca cei de la Egmond nu o mai publica.
Si ce e intr-adevar cel mai naspa e ca Hannah Montana a aparut peste tot: in chioscuri, in supermarketuri. Au aparut de la radiere pana la haine cu Hannah pe ele.
DAR istoria se repeta: daca witch v-a disparea dupa vreo 5 ani, asa se v-a intampla cu H.M. Cred ca moda witch v-a reveni la un moment dat...
Inapoi sus
Email
Billie Jeaи•
Sb iun 05 2010, 05:31
Dragonul Focului

Membrul nr. #3833
Posturi: 1536
Puncte: 2485
Monede: 5706
Miros: Menta
Cand a aparut W.i.t.c.h prima oara erau tot atat de multe lucruri cu ele cum sunt acum cu H.Montana sau alte staruri aparute la TV. Intr`adevar am citit ca revista va 'disparea' de la noi din tara facand loc altor reviste care acum sunt populare.Asta e probabil din cauza ca W.i.t.c.h s`a invechit cu timpul si nu mai exista chiar atat de multi fani cum erau odata.Timpurile trec,noi odata cu ele si lucrurile se schimba mereu.
Cum mai zicea cineva intr`un post pe aici,pste ani si ani vor aparea alte reviste cu alti eroi si nimeni nu va mai sti de cele existente in momentul de fata.


Click here,please ;o3
(clic aici)



Colorize #12 - Premiul I Wallpaperul saptamanii #32 - Premiul I Creature Project #1 - Premiul I Halloween Story - Premiul I Creature Project #2 - Premiul I Wallpaperul saptamanii #35 - Premiul I Colorize#15 - Premiul I Iconish contest 1# - Premiul I Iconish contest 2# - Premiul I ► The best ElouaiDoll #3 ◄ - Premiul I ► The best ElouaiDoll #6 ◄ - Premiul I Ziar *2. - Premiul I Avatarul Saptamanii #40 - Premiul I W.I.T.C.H Issue Contest - Premiul I ► The best ElouaiDoll #12 ◄ - Premiul I Ziar *3 - Premiul I ► The best ElouaiDoll #14 ◄  - Premiul I W.i.t.c.h. Book #2 - Premiul I Ziar *4 - Premiul I Cover for Ayaka. ^^   - Premiul I Photo's things. - Premiul I Portret - Premiul I Avatarul Saptamanii #42 - Premiul I avatarul saptamanii #30. - Premiul II Wallpaperul saptamanii #34 - Premiul II Semnatura saptamanii #35 - Premiul II Bannerul Saptamanii 8# - Premiul II Avatarul saptamanii #35 - Premiul II Shuffle it up !  - Premiul II ► The best ElouaiDoll ◄ - Premiul II ► The best ElouaiDoll #2 ◄ - Premiul II ► The best ElouaiDoll #4 ◄ - Premiul II ► The best ElouaiDoll #8 ◄ - Premiul II Semnatura saptamanii #40 - Premiul II W.i.t.c.h. Book #1 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #31 - Premiul III Avatarul saptamanii #31 - Premiul III Fashion #2 - Premiul III . only photo  - Premiul III Iconish contest 4# - Premiul III Semnatura saptamanii #37 - Premiul III ► The best ElouaiDoll #7 ◄ - Premiul III Avatarul saptamanii #41 - Premiul III
Inapoi sus
Email
ToXicFloWer
Du iun 06 2010, 09:25
Avatar-ToXicFloWer
Dragonul Aerului

Membrul nr. #3962
Posturi: 3009
Puncte: 2349
Monede: 2590
Miros: Pamant proaspat
Bomboane: 247
macar daca ar disparea astea care nu au vanzare buna..si sa ramana witch

nici semnatura nu mai stiu cum se pune


α ℓιттℓє тяιρ #4 - Premiul I *Basmul Tau* editia 2 - Premiul II Ziar *4 - Premiul II Deseneaza-ti sabia^^ - Premiul II Cartoons - Premiul III Poezie intre patru ziduri - Premiul III song lyrics #5  - Premiul III W.Club is my obsession! - Premiul III
Inapoi sus
AlexAlex
Mi iun 30 2010, 04:00
Avatar-AlexAlex
Discipol al vrajitoarelor

Membrul nr. #4260
Posturi: 90
Puncte: 158
Monede: 1480
Miros: Flori de cires
Ei eu sami dau seama ca sunt total dezamagit de canalul Disney Chanel mi sa acrit de Hanah montana, si Sony si steluta norocoasa !
Mias dori ca sa mai adauge si alte desene ...
Si W.i.t.c.h ...
Preferam mai mult Jetix pentru ca erau mai multe desene si chear daca se repetau filmele adaugau desene de suces.
Si chear mias dori ca sa se difuzeze din nou Witch.
Ce nebunie era in 2005 cand a aparut serialul Witch in romania peste tot gaseai ceva cu Witch.
Si multi erau pasionati de acest desen.
Parerea mea este ca Disney ar trebui ca sa adauge noi desene sau filme.
Poate ca am 13 ani dar inca imi place sa ma uit la un anime sau un desen de calitate.




Abstract Photo - Premiul I W.i.t.c.h. Book #1 - Premiul I Jump. - Premiul II Ziar *3 - Premiul III
Inapoi sus
Email
FanMileyCyrus
Vi iul 09 2010, 06:44
Avatar-FanMileyCyrus
Discipol al vrajitoarelor

Membrul nr. #4239
Posturi: 159
Puncte: 128
Monede: 755
irma cool a zis ...

macar daca ar disparea astea care nu au vanzare buna..si sa ramana witch

Tocmai din acest motiv a disparut revista.Nu mai are fani.Am suat eu la Egmont si am intrebat de ce nu se mai fabrica si mi-au raspuns ceva de genul"Materialele(cadourile) se aduc din strainatate si sunt scumpe si nu mai este asa profitabila.Pentru cativa fani nu stiu daca se merita.Nu vom mai publica nimic legat de WITCH".Am intrebat si despre Totul desdpre Hay Lin si au zis ca nu mai publica nimic...
Dar cu Hannah Montana au zis ca nu au nicio problema si spera ca numerele sunt nenumarate.(Mda,o cumpar si pe aia).
Oricum de ceva vreme nu mai vazusem nici revistele alea speciale(Totul despre Witch)...era de asteptat sa o scoata(revista).
Si AlexAlex,daca in 2005 era nebuynie cu WITCH,acum cu Hannah Montana ce este?Un fenomen global sau ce?

[ Editat Vi iul 09 2010, 06:45 ]



Ziar *3 - Premiul I
Inapoi sus
Irry
Lu aug 16 2010, 06:28
Avatar-Irry
Maestru al elementelor

Membrul nr. #946
Posturi: 228
Puncte: 1260
Monede: 7319
Miros: Trandafiri
W.i.t.c.h. era o serie de reviste foarte populara, a avut ani de varf, cand peste tot gaseai diverse lucruri, de la radiere si caiete, pana la haine si draperii.
Hannah Montanna supravietuieste mai mult timp in top fiindca a aparut si film, e si Miley Cyrus care scoate piese noi... La fel ca Harry Potter, filmele il mai tin viu. Va garantez eu ca dupa cativa ani dupa ce apar toate filmele, va fi dat uitarii de noile generatii. Asta e cursul lcrurilor. Ma simt ca un fel de veteran, ma refer ca timpul trece si lucrurile care imi palceau sunt inlocuite de "lucrurile la moda".
In Romania se gaseste in magazinele mari revista W.i.t.c.h din Franta. Dar un numar costa destul de mult (undeva pe la 20 de RON) fiindca are si alte lucruri care nu tin de W.i.t.c.h. in revista.
Aud destul de des ca este un site unde sunt publicate numerele in engleza. A-ti putea va rog sa lasati un link sau ceva?

"Si totusi, ca sa spun adevarul,
ratiunea si iubirea tin companie in zilele noastre."


>>>Colorize [W.i.t.c.h.]<<< - Premiul I Creativity #2 - Premiul III
Inapoi sus
FanMileyCyrus
Mi aug 18 2010, 04:29
Avatar-FanMileyCyrus
Discipol al vrajitoarelor

Membrul nr. #4239
Posturi: 159
Puncte: 128
Monede: 755
Deci facem o petitie?Sa facem o lista cu cine ar cumpara noua revista(daca s-ar publica).Poate strangem si noi peste 100-200 si daca o pun pe Miley Cyrus,Selena Gomez si Vedetele Disney s'ar vinde mai bine ca cea veche.Eu situ vreo 20 de persoane care au luat revista cand dadea un semn de usa cu Hannah si Unul cu Jonas.Voi ce parere aveti?Daca suntem multi putem reusi.



Ziar *3 - Premiul I
Inapoi sus
ToXicFloWer
Mi aug 18 2010, 04:31
Avatar-ToXicFloWer
Dragonul Aerului

Membrul nr. #3962
Posturi: 3009
Puncte: 2349
Monede: 2590
Miros: Pamant proaspat
Bomboane: 247
ar fii o idee buna.

nici semnatura nu mai stiu cum se pune


α ℓιттℓє тяιρ #4 - Premiul I *Basmul Tau* editia 2 - Premiul II Ziar *4 - Premiul II Deseneaza-ti sabia^^ - Premiul II Cartoons - Premiul III Poezie intre patru ziduri - Premiul III song lyrics #5  - Premiul III W.Club is my obsession! - Premiul III
Inapoi sus
FanMileyCyrus
Mi aug 18 2010, 07:11
Avatar-FanMileyCyrus
Discipol al vrajitoarelor

Membrul nr. #4239
Posturi: 159
Puncte: 128
Monede: 755
Facem o lista cu cine ar cumpara iar revista?Sa vedem cati ne'am strange?



Ziar *3 - Premiul I
Inapoi sus
Crissy99
Mi aug 18 2010, 08:27
Avatar-Crissy99
Discipol avansat

Membrul nr. #4355
Posturi: 195
Puncte: 207
Monede: 900
Miros: Caramel
nu e corec,ei au inlocuit revistele WITCH cu acele carti si reviste cu hannah montana,miley cyrus,selena gomez,printesele disney si alte chestii din astea
revista WITCH era grozava,iar in plus,sa fim seriosi cei ce o plac pe hannah montana au mai putin de 10 ani,mai rar vezi fani de-ai ei de 11-12 ani
pa cand WITCH,uitati-va si voi,mai mult de 1000 de oameni sunt logati pe acest site!
ar fii pacat sa se distruga revista
Inapoi sus
Chris
Mi aug 18 2010, 08:36
Avatar-Chris
Dragonul Pamantului

Membrul nr. #4242
Posturi: 2066
Puncte: 1823
Monede: 155
Miros: Levantica
In primul rand Crissy revista a fost distrusa si personal c\nu cred ca ceva ii va razgandi pe cei de la editura Egmont...poate doar o minune[dar si acestea sunt rare]...

Accesorize #1 - Premiul I  > The best ElouaiDoll #18 < - Premiul I Creativity #17 reloaded - Premiul II W.i.t.c.h. Book #6 - Premiul II α ℓιттℓє тяιρ #4 - Premiul III Dessin Will  - Premiul III
Inapoi sus
FanMileyCyrus
Jo aug 19 2010, 01:10
Avatar-FanMileyCyrus
Discipol al vrajitoarelor

Membrul nr. #4239
Posturi: 159
Puncte: 128
Monede: 755
Pana la urma facem sau nu o lista cu cei care ar cumpara revista?/



Ziar *3 - Premiul I
Inapoi sus
Hay Lin 6
Vi aug 20 2010, 11:27
.:.:magic.:.:
Avatar-Hay Lin 6
Discipol avansat

Membrul nr. #2042
Posturi: 187
Puncte: 294
Monede: 994
Miros: Flori de munte
Eu as cumpara-o, dar nu se mai gaseste de mult la mine in oras.Parca chiar de anul trecut.Sunt doar reviste stupide, gen Hannah Montana.
Cei de la Egmont sunt intradevar nesimtiti.
Iar ideile voastre sunt bune, ar fi bine sa le puneti in practica.Poate, printr-o minune ve-ti reusi.Sunt destui care ar mai cumpara revista.

Inapoi sus
FanMileyCyrus
Vi aug 20 2010, 06:40
Avatar-FanMileyCyrus
Discipol al vrajitoarelor

Membrul nr. #4239
Posturi: 159
Puncte: 128
Monede: 755
Descid un topic acum
Aici la Reviste.



Ziar *3 - Premiul I
Inapoi sus
star12345
Du sep 05 2010, 05:21
Boboc

Membrul nr. #4462
Posturi: 1
Puncte: 1
Monede: 10
Buna ! Eu am vazut revista in trecere,la chiosc , nu stiu exact din ce luna este dar are o coperta noua pe care nu am mai vazut-o ,cred ca este nr de august , are cadou o agenda .Cand mai trec pe acolo ma voi uita mai bine si va voi spune .

P.S. Cred ca la insistentele fanilor au inceput sa publice iar revista
Inapoi sus
Ludmoore
Lu sep 06 2010, 09:05
Avatar-Ludmoore
Intelept in Kandrakar

Membrul nr. #1422
Posturi: 546
Puncte: 1169
Monede: 2389
Miros: Pamant proaspat
O sa ma uit cand mai plec in oras. Oricum s-ar putea sa fie veche sau un numar special ceva in genu.

Tutorials. - Premiul III Emoticon Contest - Premiul III
Inapoi sus
MissHappiness
Lu sep 06 2010, 10:31
Ucenic vrajitor

Membrul nr. #4461
Posturi: 41
Puncte: 70
Monede: 449
Miros: Banana
sunt de acord cu star12345 pt ca si prietena mea a vazut un nr din august!

Nu gasesc nicio bomboana!!!!Ma enerveaza!!!!
Inapoi sus
march
Lu sep 06 2010, 12:19
Avatar-march
Moderator
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #908
Posturi: 3478
Puncte: 5720
Monede: 6169
Miros: Iarba
Am facut threadul stiky. Nu mai faceti alte topice pe subiectul asta..

If you let me, here's what I'll do:
I'll take care of you



[poll] Concurs de fantezie - Premiul I i-dressup halloween - Premiul I Magic prescription - Premiul I Semnatura saptamanii #31 - Premiul I Drawing Contest #2 - Premiul I Colorize#14 - Premiul I Bannerul Saptamanii 9# - Premiul I Composition Contest#4 - Premiul I Semnatura saptamanii #36 - Premiul I Colorize #22 - Premiul I Semnatura saptamanii 45 - Premiul I Semnatura saptamanii 45 - Premiul I [poll] Anime photos - Premiul II Magic Land - Premiul II O noua planeta - Premiul II Emoticons - Premiul II Colorize 6 - Premiul II :::...My Magic School...::: - Premiul II Wallpaperul saptamanii #36 - Premiul II Colorize #16 - Premiul II Creaza o semnatura. :] - Premiul II Colorize #23 - Premiul II Semnatura Saptamanii #52 - Premiul II O noua gardiana. - Premiul III Userbar-ul saptamanii #5 - Premiul III Wallpaperul saptamanii #40 - Premiul III Fericirea. ۞ - Premiul III Mimic - Premiul III Things to make you smile - Premiul III
Inapoi sus
Email
FanMileyCyrus
Lu sep 06 2010, 11:18
Avatar-FanMileyCyrus
Discipol al vrajitoarelor

Membrul nr. #4239
Posturi: 159
Puncte: 128
Monede: 755
A reaparut Witch sau ce?/



Ziar *3 - Premiul I
Inapoi sus
FanMileyCyrus
Du oct 03 2010, 10:55
Avatar-FanMileyCyrus
Discipol al vrajitoarelor

Membrul nr. #4239
Posturi: 159
Puncte: 128
Monede: 755
Scuze pt. dublu post.
Si nu,nu a reaparut WITCH.Am intrebat zi de zi la un chiosc si raspunsul mereu era nu..



Ziar *3 - Premiul I
Inapoi sus
Michiru
Ma oct 19 2010, 10:27
Angelic Love.
Avatar-Michiru
Admin jocuri
Moderator
Admin concursuri
Xin Jing

Membrul nr. #681
Posturi: 1250
Puncte: 2856
Monede: 4921
Miros: Ocean
Bomboane: 2
Pai daca Gheorghe Vasile ala a spus ca este ultimul numar, voi va asteptati sa revina cu "Scuzati ca am gresit, ca de fapt nu era ultimul numar si bucurati-va in continuare de revista!" ?

Ati vrea voi.
Daca omu' zice ca nu e profitabil si in schimb n-au probleme cu Hannah Montana, o s-o tina langa cu Hannah Montana pana o sa moara si aia, o sa vina altceva la moda and so on and so forth. Petitia o faceti degeaba, nimeni nu o sa investeasca in reviste demodate doar pentru ca 50 de oameni din toata tara vor s-o cumpere.

Daca vreti neaparat neaparat sa cititi Witch in continuare in format de revista, invatati limbi straine precum germana, italiana sau franceza, faceti-va abonament din respectivele tari si gata balciul.

Mai mult ca sigur star a vazut un numar mai vechi sau strain. Este foarte posibil. Eu n-am vazut niciun numar romanesc la toate chioscurile pe langa care trec (si credeti-ma, sunt destule cat sa ma pot convinge singura).

[ Editat Ma oct 19 2010, 10:29 ]



Semnatura saptamanii #3 - Premiul II Avatarul saptamanii # 1 - Premiul II AMV contest. - Premiul II W.Club is my obsession! - Premiul II in stil manga-anime - Premiul III
Inapoi sus
Email
camy-dragutza
Sb oct 23 2010, 02:46
Discipol avansat

Membrul nr. #3188
Posturi: 927
Puncte: 333
Monede: 2502
Miros: Parfum scump
oameni buni,deschideti ochii!witch sa prafuit de mult.sincer cand era pe jetix numai witch ma enerva fiindca mam plictisit de el.dupa parerea mea nu ar trebui sa va revoltati fiindca a disparut revista de pe piata.mai sunt si altele.nu esfarsitul lumii.nu muriti fara witch.pentru cei care spun ca hannah montana e urata,pun pariu ca cei care spun asta nu se gandesc ca alti le spun ca witch e urat.hannah montana e mai tare decat witch.



[poll] Felicitare witch - Premiul III
Inapoi sus
Email
      >>  

Mergi la:     Inapoi sus

Powered by e107 Forum System