Forum

Witch Club -> Forum -> Witchies Club   << Inapoi | Inainte >>
Intalniri intre fani W.I.T.C.H
      >>  
Moderatori: Mey, Grampa, Sango-chan, Ashley-chan, Himeko, Lidié, mily, Nanami, Michiru, march
Autor Post
Caleb_Rebel
Ma aug 08 2006, 10:31

Ucenic vrajitor

Membrul nr. #497
Posturi: 130
Puncte: 79
Monede: 790
M-am gandit ca daka tot mai suntem cativa fani W.I.T.C.H sa facem o intalnire pe undeva intr-un oras de unde sunt mai multi, si sa discutam, schimb de idei, diverse, ce ziceti?

Lista cu orase:

Bucuresti: Meysa, Grampa, Ashley, Cornelia Hale, Colby_the_best, Didi-kid, Kellyn, gaby_rbd

Iasi: Himeko, Nanami ,iuliana1234

Constanta: CristTina, RaLu, Michiru , Lucy-chan, Billie

Cluj: Summer, Byutzz

Tulcea: Sango-chan

Galati: Mily, Julia, oaoa_coto

Ploiesti: Caleb-Rebel, lidia, Irma_cool, ImUrWitch

Pitesti: japanese_girl

Suceava: Padma, byank

Oradea: irma_dragutza, larisa

Barlad: helliscommin

Craiova: blackangel, asuka

Targu Jiu: andre_andre

Timisoara Iulia

PS: Pentru a intra pe lista sau daca intre timp ti-ai schimbat nick-ul, trimite mesaj privat lui Summer. Puteti trimite mesaj chiar daca orasul nu e pe lista, si va fi adaugat.



[ Editat Mi aug 11 2010, 11:53 ]

Drumul spre meridian, este pavat cu intentii bune!
Inapoi sus
Email
Flower
Ma aug 08 2006, 10:47
CrisTina

Dragonul Apei

Membrul nr. #4
Posturi: 900
Puncte: 1516
Monede: 2802
Miros: Parfum scump
asa pentru inceput ..... u din ce oras esti.... eu sunt din constanta.... cine e din constanta, bucuresti, iasi, timisoara ?

cine mai trece pe la mare..... prin c-ta sau mamaia??? vara a cam trecut dar e destul de frumos si acum ....

[ Editat Vi aug 11 2006, 03:10 ]

When I think about it
I know that I was never there
Or even cared...


Avatarul saptamanii # 1 - Premiul I
Ex-staff Witch ClubEx-staff Witch Club
Inapoi sus
Liz
Jo aug 10 2006, 11:27
autumn melody

Discipol avansat

Membrul nr. #417
Posturi: 169
Puncte: 235
Monede: 540
Miros: Portocale
Eu Lisabona/Portugalia =]]]] hai sa ne intalnim loOl




Photography #? - Premiul I
Inapoi sus
Email
Sango-chan
Vi aug 11 2006, 09:27
Avatar-Sango-chan
Moderator
Intelept in Kandrakar

Membrul nr. #53
Posturi: 951
Puncte: 1158
Monede: 10450
Miros: Lapte si miere
Tulcea, manuta sus!
Liz, simpatic avatar! ^_^

[ Editat Lu ian 12 2009, 06:24 ]

It's okay to smile for yourself ^_^

~~~

Girls, be ambitious.


Concurs de fotografie - Premiul I
Inapoi sus
Email
Himeko
Vi aug 11 2006, 09:43
Avatar-Himeko
Administrator
Dragonul Pamantului

Membrul nr. #511
Posturi: 997
Puncte: 1897
Monede: 12935
Miros: Iarba
Eu sunt din Iasi...Da acua sunt in tabara....



Semnatura saptamanii #1 - Premiul I [poll] La inaltime-finala - Premiul I Semnatura saptamanii #3 - Premiul I [poll] unde david nu e nimik nu e - Premiul I draw continues XD  - Premiul I Un Nou Costum Pentru Cornelia - Premiul II [poll] Cel mai bun personaj! - Premiul III Concurs de dovleci - Premiul III
Witch la intalnire - Premiul IWitch la intalnire - Premiul I
Cea mai frumoasa papusaCea mai frumoasa papusa
Inapoi sus
Caleb_Rebel
Vi aug 11 2006, 11:30

Ucenic vrajitor

Membrul nr. #497
Posturi: 130
Puncte: 79
Monede: 790
Liz daka esti plecata in Portugalia aia e, eu ma refeream la cei din bucuresti, brasov, ploiesti deoarece prin aceste orase pot ajunge.

Drumul spre meridian, este pavat cu intentii bune!
Inapoi sus
Email
Lidié
Vi aug 11 2006, 04:09
Shiawase.
Avatar-Lidié
Admin jocuri
Moderator
Xin Jing

Membrul nr. #525
Posturi: 3819
Puncte: 3072
Monede: 4904
Miros: Ploaie
eu sunt din ploiesti..trendygirl daca stiam..de-abia m-am intors de la maare..bine ca am fost la mamaia da intr-o zi am fost si in constanta !! la anu poate ne vedem.. =D

Excursii de vis - Premiul I [poll][poll] Miss W.I.T.C.H. (luna februarie) - Pr Peisaj de vara - Premiul I Wallpaperul saptamanii #5 - Premiul I Semnatura saptamanii #21 - Premiul I  Winter Sigs ^___^ - Premiul I The Best Editor #1 - Premiul I Semnatura saptamanii #24 - Premiul I Semnatura saptamanii #27 - Premiul I Semnatura saptamanii #27 - Premiul I POTM#7 - Premiul I Wallpaperul saptamanii #40 - Premiul I Concurs de fotografie - Premiul II [poll][poll] Flori de primavara - Premiul II Inca o poveste - Premiul II Inca o poveste - Premiul II Avatarul saptamanii #13 - Premiul II Concurs de Eseuri: Personajul Favorit - Premiul II *Tag Style* - Premiul II Afisul ,,Scrie mai frumos'' - Premiul II POTM  - Premiul II POTM #2 - Premiul II POTM #2 - Premiul II Creativity #11 - Premiul II Semantura saptamanii #25 - Premiul II Semnatura saptamanii #29 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #28 - Premiul II [poll][poll] Cel mai frumos brad de craciun - Prem tinute de petrecere - Premiul III Semnatura saptamanii #13 [prelungit] - Premiul III Semnatura saptamanii #22 - Premiul III My dreams and hopes in a balloon~Contest - Premiul Creaza o semnatura. :] - Premiul III Colorize #19 - Premiul III Semnatura saptamanii #41 - Premiul III
Cele mai bune articoleCele mai bune articole
Inapoi sus
Summer
Sb aug 12 2006, 11:05
Queen Alice

Dragonul Apei

Membrul nr. #6
Posturi: 1352
Puncte: 1592
Monede: 14320
Miros: Caramel
Eu sunt din Cluj. Si de cand sunt pe forum cred ca sunt singura d aici. Cred ca cei mai multi sunt din Bucuresti.



Aya-chan (dupa cum spun eu) - Premiul I [poll] unde david nu e nimik nu e - Premiul II [poll] Cel mai bun personaj! - Premiul II Semnatura saptamanii #2 - Premiul III
Grampa in desenGrampa in desen
Membru fondatorMembru fondator
In stil manga-animeIn stil manga-anime
Inapoi sus
Caleb_Rebel
Sb aug 12 2006, 08:42

Ucenic vrajitor

Membrul nr. #497
Posturi: 130
Puncte: 79
Monede: 790
SunsetG|rl e adevarat suntem raspanditi ce sa mai, poate vii prin ploiesti intr-o zii prin vizita. , sau mai e o varianta io lucrez la o firma de transport feroviar si dak imi pica ver-o cursa prin cluj te anunt.
cornelia_lidy_cand doresti sa ne intalnim imi spui dinainte sa-mi iau liber. Numai bine.

Drumul spre meridian, este pavat cu intentii bune!
Inapoi sus
Email
Summer
Du aug 13 2006, 12:37
Queen Alice

Dragonul Apei

Membrul nr. #6
Posturi: 1352
Puncte: 1592
Monede: 14320
Miros: Caramel
Okay atunci...Doar zi cand vi pe aici si te scot in orash la un suc si o poveste. Sau oricine mai vine pe aici.



Aya-chan (dupa cum spun eu) - Premiul I [poll] unde david nu e nimik nu e - Premiul II [poll] Cel mai bun personaj! - Premiul II Semnatura saptamanii #2 - Premiul III
Grampa in desenGrampa in desen
Membru fondatorMembru fondator
In stil manga-animeIn stil manga-anime
Inapoi sus
Caleb_Rebel
Du aug 13 2006, 09:59

Ucenic vrajitor

Membrul nr. #497
Posturi: 130
Puncte: 79
Monede: 790
Prea curand nu o sa pot sa ajung prin cluj ptr. ca am oraru cu rute numai pe zona prahovei. Sa vad de la anu ce marfare mi-o mai da si prin ce zone, pana atunci dak e vb. pe mess sau pe ce-o fi. Numai bine

Drumul spre meridian, este pavat cu intentii bune!
Inapoi sus
Email
Lidié
Lu aug 14 2006, 04:40
Shiawase.
Avatar-Lidié
Admin jocuri
Moderator
Xin Jing

Membrul nr. #525
Posturi: 3819
Puncte: 3072
Monede: 4904
Miros: Ploaie
caleb_rebel deokamdata sunt plecata ..dar poate ne vedem cand ma intork.. 8) da caleb_rebel cand ma intork o sa-ti trimit un PM..

[ Editat Lu iul 21 2008, 08:23 ]

Excursii de vis - Premiul I [poll][poll] Miss W.I.T.C.H. (luna februarie) - Pr Peisaj de vara - Premiul I Wallpaperul saptamanii #5 - Premiul I Semnatura saptamanii #21 - Premiul I  Winter Sigs ^___^ - Premiul I The Best Editor #1 - Premiul I Semnatura saptamanii #24 - Premiul I Semnatura saptamanii #27 - Premiul I Semnatura saptamanii #27 - Premiul I POTM#7 - Premiul I Wallpaperul saptamanii #40 - Premiul I Concurs de fotografie - Premiul II [poll][poll] Flori de primavara - Premiul II Inca o poveste - Premiul II Inca o poveste - Premiul II Avatarul saptamanii #13 - Premiul II Concurs de Eseuri: Personajul Favorit - Premiul II *Tag Style* - Premiul II Afisul ,,Scrie mai frumos'' - Premiul II POTM  - Premiul II POTM #2 - Premiul II POTM #2 - Premiul II Creativity #11 - Premiul II Semantura saptamanii #25 - Premiul II Semnatura saptamanii #29 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #28 - Premiul II [poll][poll] Cel mai frumos brad de craciun - Prem tinute de petrecere - Premiul III Semnatura saptamanii #13 [prelungit] - Premiul III Semnatura saptamanii #22 - Premiul III My dreams and hopes in a balloon~Contest - Premiul Creaza o semnatura. :] - Premiul III Colorize #19 - Premiul III Semnatura saptamanii #41 - Premiul III
Cele mai bune articoleCele mai bune articole
Inapoi sus
mily
Ma aug 15 2006, 01:26

Moderator
Admin concursuri
Xin Jing

Membrul nr. #530
Posturi: 2630
Puncte: 3111
Monede: 20982
Miros: Opium
eu sunt din galati... daca este cineva de acolo...

[ Editat Vi aug 17 2007, 11:38 ]

Semnatura saptamanii #1 - Premiul I Your Sim character #2 - Premiul I Bannerul saptamanii #2 - Premiul I Colorization - Premiul I Blend-ul saptamanii #2 - Premiul I Avatarul saptamanii #6 - Premiul I Deseneaz`o pe Ai Enma ! - Premiul I Creativity - Premiul I [poll]Anime Girl - Premiul I Ehm..coperta? - Premiul I Concurs de Eseuri: Personajul Favorit - Premiul I  miss sims - Premiul I [poll][poll] Versuri pentru o imagine. - Premiul I Sketchy art Contest II - Premiul I Semnatura saptamanii #38 - Premiul I Ironieeeee. - Premiul I [poll] La inaltime-finala - Premiul II Your Sim character - Premiul II Zambeste si Mory(Compuneri de groaza) - Premiul II Craciunitele W.I.T.C.H. - Premiul II Cd cover - Premiul II [poll] Asculta si creeaza faza-2-a - Premiul III Avatarul saptamanii #1 - Premiul III Avatarul saptamanii #5 - Premiul III
Witch la intalnire - Premiul IWitch la intalnire - Premiul I
Steluta lui Himeko^_^Steluta lui Himeko^_^
Inapoi sus
Caleb_Rebel
Ma aug 15 2006, 07:10

Ucenic vrajitor

Membrul nr. #497
Posturi: 130
Puncte: 79
Monede: 790
cornelia_Lidy- "no problem" cand vii ma anunti din timp pe MP sau pe mail.
mily-am fost aku cate sapt. pe-a colo, dar daka nu am stiut deh?

Drumul spre meridian, este pavat cu intentii bune!
Inapoi sus
Email
Sango-chan
Vi aug 18 2006, 11:51
Avatar-Sango-chan
Moderator
Intelept in Kandrakar

Membrul nr. #53
Posturi: 951
Puncte: 1158
Monede: 10450
Miros: Lapte si miere
Oooooh, poa' vine cinev pe la mn-n delta ...

It's okay to smile for yourself ^_^

~~~

Girls, be ambitious.


Concurs de fotografie - Premiul I
Inapoi sus
Email
mily
Vi aug 18 2006, 01:06

Moderator
Admin concursuri
Xin Jing

Membrul nr. #530
Posturi: 2630
Puncte: 3111
Monede: 20982
Miros: Opium
he he...intr-o vacanta...da sunt multi tantari ca daca-i asa vai de capul lor de totoi fanii!

Semnatura saptamanii #1 - Premiul I Your Sim character #2 - Premiul I Bannerul saptamanii #2 - Premiul I Colorization - Premiul I Blend-ul saptamanii #2 - Premiul I Avatarul saptamanii #6 - Premiul I Deseneaz`o pe Ai Enma ! - Premiul I Creativity - Premiul I [poll]Anime Girl - Premiul I Ehm..coperta? - Premiul I Concurs de Eseuri: Personajul Favorit - Premiul I  miss sims - Premiul I [poll][poll] Versuri pentru o imagine. - Premiul I Sketchy art Contest II - Premiul I Semnatura saptamanii #38 - Premiul I Ironieeeee. - Premiul I [poll] La inaltime-finala - Premiul II Your Sim character - Premiul II Zambeste si Mory(Compuneri de groaza) - Premiul II Craciunitele W.I.T.C.H. - Premiul II Cd cover - Premiul II [poll] Asculta si creeaza faza-2-a - Premiul III Avatarul saptamanii #1 - Premiul III Avatarul saptamanii #5 - Premiul III
Witch la intalnire - Premiul IWitch la intalnire - Premiul I
Steluta lui Himeko^_^Steluta lui Himeko^_^
Inapoi sus
Irma_cool
Sb aug 19 2006, 12:09

Discipol al vrajitoarelor

Membrul nr. #204
Posturi: 832
Puncte: 165
Monede: 1950
Ar trebui facuta o lista cu fiecare din ce oras este.Daca vreti pot face eu aceatsa lista.Si cu cat se aduna mai multi fani cu atat mai nine.Daca cei mai multi fani sunt din Bucuresti(exemplu) acolo ne vom intalni.Dar vedem.

[Aceasta semnatura a fost scoasa deoarece este mai mare de 400x150 pixeli]


Cele mai bune pozeCele mai bune poze
Inapoi sus
Email
Caleb_Rebel
Sb aug 19 2006, 06:44

Ucenic vrajitor

Membrul nr. #497
Posturi: 130
Puncte: 79
Monede: 790
Irma_cool destul de bine gandit. Hai s-o facem e cineva care vrea sa se ocupe, ori o fac eu!

Drumul spre meridian, este pavat cu intentii bune!
Inapoi sus
Email
Sango-chan
Ma aug 22 2006, 10:16
Avatar-Sango-chan
Moderator
Intelept in Kandrakar

Membrul nr. #53
Posturi: 951
Puncte: 1158
Monede: 10450
Miros: Lapte si miere
Booooooon... Deci eu sunt din Tulcea... Daca cineva sta pe aici sa ma anunte.
Poate vizitati intamplator Delta, sau veniti la mine de ziua marinei .

[ Editat Vi apr 06 2007, 10:11 ]

It's okay to smile for yourself ^_^

~~~

Girls, be ambitious.


Concurs de fotografie - Premiul I
Inapoi sus
Email
Irma_cool
Ma aug 29 2006, 10:46

Discipol al vrajitoarelor

Membrul nr. #204
Posturi: 832
Puncte: 165
Monede: 1950
Voi face eu lista!Sunteti de-acord?

[Aceasta semnatura a fost scoasa deoarece este mai mare de 400x150 pixeli]


Cele mai bune pozeCele mai bune poze
Inapoi sus
Email
Grampa
Ma aug 29 2006, 08:36
Overworked
Avatar-Grampa
Administrator
Dragonul Focului

Membrul nr. #2
Posturi: 1199
Puncte: 2499
Monede: 13330
Miros: Creier incins
Bomboane: 12
Din partea mea ai acordul. Uite, eu sunt din Bucuresti.
Inapoi sus
Email
Flower
Ma aug 29 2006, 08:38
CrisTina

Dragonul Apei

Membrul nr. #4
Posturi: 900
Puncte: 1516
Monede: 2802
Miros: Parfum scump
constanta...cred ca toata lumea stie de unde sunt am specificat asta de multe ori...apropo e un frig k nu mai merge sa faci plaja seara si ziua dak nu bate vantul tare si nu ploua

When I think about it
I know that I was never there
Or even cared...


Avatarul saptamanii # 1 - Premiul I
Ex-staff Witch ClubEx-staff Witch Club
Inapoi sus
mily
Mi aug 30 2006, 10:14

Moderator
Admin concursuri
Xin Jing

Membrul nr. #530
Posturi: 2630
Puncte: 3111
Monede: 20982
Miros: Opium
ii cam nashpa...ca la galati e apa si nu merge facuta plaja...e nisip....da e frig si dunarea-i murdara

Semnatura saptamanii #1 - Premiul I Your Sim character #2 - Premiul I Bannerul saptamanii #2 - Premiul I Colorization - Premiul I Blend-ul saptamanii #2 - Premiul I Avatarul saptamanii #6 - Premiul I Deseneaz`o pe Ai Enma ! - Premiul I Creativity - Premiul I [poll]Anime Girl - Premiul I Ehm..coperta? - Premiul I Concurs de Eseuri: Personajul Favorit - Premiul I  miss sims - Premiul I [poll][poll] Versuri pentru o imagine. - Premiul I Sketchy art Contest II - Premiul I Semnatura saptamanii #38 - Premiul I Ironieeeee. - Premiul I [poll] La inaltime-finala - Premiul II Your Sim character - Premiul II Zambeste si Mory(Compuneri de groaza) - Premiul II Craciunitele W.I.T.C.H. - Premiul II Cd cover - Premiul II [poll] Asculta si creeaza faza-2-a - Premiul III Avatarul saptamanii #1 - Premiul III Avatarul saptamanii #5 - Premiul III
Witch la intalnire - Premiul IWitch la intalnire - Premiul I
Steluta lui Himeko^_^Steluta lui Himeko^_^
Inapoi sus
Irma_cool
Jo aug 31 2006, 11:36

Discipol al vrajitoarelor

Membrul nr. #204
Posturi: 832
Puncte: 165
Monede: 1950
Lista:
Trendygirl_012=>Constanta
Liz=>Lisabona(Portugalia)
Sango=>Tulcea
Nelia_Brokenwings=>Iasi
Cornelia_Lidy=>Ploiesti
Sunset_G|rl=>Cluj
Caleb_Rebel=>Ploiesti
Mily=>Galati
Irma_cool=>Bucuresti
Grampa=>Bucuresti
Meymey=>Bucuresti
Butterfly=>Bucuresti
Se pare ca cei din Bucuresti au castigat! #1# Deci va trebui sa ne intalnim,dar unde,cand? @.@

[ Editat Jo sep 07 2006, 04:21 ]

[Aceasta semnatura a fost scoasa deoarece este mai mare de 400x150 pixeli]


Cele mai bune pozeCele mai bune poze
Inapoi sus
Email
Flower
Jo aug 31 2006, 01:50
CrisTina

Dragonul Apei

Membrul nr. #4
Posturi: 900
Puncte: 1516
Monede: 2802
Miros: Parfum scump
in bucuresti sta si meysa nu ? sau am gresit? mai demultm intra si o fata care era din constanta pacat ca atunci nu prea intram eu ...deci nu mai vine nimeni pe la plaja....bate vantul cam tare si s-ar putea sa ingheti pe plaja ...

When I think about it
I know that I was never there
Or even cared...


Avatarul saptamanii # 1 - Premiul I
Ex-staff Witch ClubEx-staff Witch Club
Inapoi sus
japanese_girl
Sb sep 02 2006, 08:03
Arhivrajitor

Membrul nr. #157
Posturi: 863
Puncte: 712
Monede: 2850
Miros: Caramel
eu locuiesc in Piteshti..nu e nimeni de acolo,nu?

Image and video hosting by TinyPic How can I decide what's right?
When you're clouding up my mind
Can't win your losing fight all the time
Not gonna ever own what's mine
When you're always taking sides
You wont take away my pride
No not this time
Not this time

How did we get here?
I use to know you so well
How did we get here?
Well, I think I know

The truth is hiding in your eyes
And its hanging on your tongue
Just boiling in my blood,
But you think that I can't see
What kind of man that you are
If you're a man at all
Well, I will figure this one out on my own
(I'm screaming "I love you so..." But my thoughts you can't decode)


Cat de multe stii despre........ - Premiul I Magic Land - Premiul I Hello Kitty  - Premiul I Desenul saptamanii #3 - Premiul I Reclame Witch - Premiul I Felicitare de martisor - Premiul I Zmeie - Premiul I Coloriz&Decoration - Premiul I Sweet - Premiul II concursul de felicitari - Premiul II Colorize #13 - Premiul II Bannerul Saptamanii 9# - Premiul II [poll] La inaltime-finala - Premiul III Avatarul saptamanii #33 - Premiul III Colorize#15 - Premiul III
Inapoi sus
mily
Sb sep 02 2006, 08:52

Moderator
Admin concursuri
Xin Jing

Membrul nr. #530
Posturi: 2630
Puncte: 3111
Monede: 20982
Miros: Opium
e na-sol
de exemplu mie nu-mi convine sa ma intalnesc asa de capul meu cu cineva....daca s-ar face ceva, ar fi sigutr in orasele mari: bucuresti, timisoara, etc...si s-ar organiza cu ajutorul egmont

Semnatura saptamanii #1 - Premiul I Your Sim character #2 - Premiul I Bannerul saptamanii #2 - Premiul I Colorization - Premiul I Blend-ul saptamanii #2 - Premiul I Avatarul saptamanii #6 - Premiul I Deseneaz`o pe Ai Enma ! - Premiul I Creativity - Premiul I [poll]Anime Girl - Premiul I Ehm..coperta? - Premiul I Concurs de Eseuri: Personajul Favorit - Premiul I  miss sims - Premiul I [poll][poll] Versuri pentru o imagine. - Premiul I Sketchy art Contest II - Premiul I Semnatura saptamanii #38 - Premiul I Ironieeeee. - Premiul I [poll] La inaltime-finala - Premiul II Your Sim character - Premiul II Zambeste si Mory(Compuneri de groaza) - Premiul II Craciunitele W.I.T.C.H. - Premiul II Cd cover - Premiul II [poll] Asculta si creeaza faza-2-a - Premiul III Avatarul saptamanii #1 - Premiul III Avatarul saptamanii #5 - Premiul III
Witch la intalnire - Premiul IWitch la intalnire - Premiul I
Steluta lui Himeko^_^Steluta lui Himeko^_^
Inapoi sus
Ashley-chan
Mi sep 06 2006, 04:24
Avatar-Ashley-chan
Moderator
Maestru al elementelor

Membrul nr. #460
Posturi: 1326
Puncte: 1492
Monede: 625
Miros: Iarba
Eu sunt din Bucuresti,deci daca vrea careva sa ne intalnim,poate intr-adevar ne intalnim(depinde).LOL...



Semnatura saptamanii #4 - Premiul I Semnatura saptamanii #7 - Premiul I Semnatura saptamanii #8 - Premiul I Cd cover - Premiul I Semnatura saptamanii #12 - Premiul I Design a T-shirt - Premiul I  miss sims - Premiul I AMV contest. - Premiul I POTM #5 - Premiul I [poll]Miss witch din luna octombrie - Premiul II Oare ce costum va avea? - Premiul II Craciun in Kandrakar - Premiul II Miss Sims #6 - Premiul II Macro Photography - Premiul II
Inapoi sus
Email
black_angel
Vi sep 08 2006, 01:14

Ucenic vrajitor

Membrul nr. #28
Posturi: 185
Puncte: 72
Monede: 720
fiind ca suntem din orase diferite am putea sa luam idurile care apartin userilo activi le adaugam in lista si facem o conferinta big .asa ar fi mult mai usor

if u want enter to my site (clic aici)
Inapoi sus
Email
Summer
Sb sep 09 2006, 08:20
Queen Alice

Dragonul Apei

Membrul nr. #6
Posturi: 1352
Puncte: 1592
Monede: 14320
Miros: Caramel
mily a zis ...

e na-sol
de exemplu mie nu-mi convine sa ma intalnesc asa de capul meu cu cineva....daca s-ar face ceva, ar fi sigutr in orasele mari: bucuresti, timisoara, etc...si s-ar organiza cu ajutorul egmont


Dar problema e ca egmont nu cred ca s-ar implica in asa ceva si adevarul e ca majoritatea de pe site sunt mult prea mici pentru asa ceva. Si mie mi-ar fi groaza sa merg pana in Bucuresti de capul meu si cum sigur nu o sa am sansa prea curand... Adevarul e ca poate Caleb e singurul care isi permite asa ceva avand in vedere ca are multe calatorii gratis cu trenul si chiar el insusi calatoreste mult. Dar in rest nu prea cred ca are rost sa mai vb... Majoritatea sunt mult prea mici pentru asa ceva. Si e prea periculos pentru ei.



Aya-chan (dupa cum spun eu) - Premiul I [poll] unde david nu e nimik nu e - Premiul II [poll] Cel mai bun personaj! - Premiul II Semnatura saptamanii #2 - Premiul III
Grampa in desenGrampa in desen
Membru fondatorMembru fondator
In stil manga-animeIn stil manga-anime
Inapoi sus
      >>  

Mergi la:     Inapoi sus

Powered by e107 Forum System